SCCM 2012 – naujos kartos įrankis IT specialistams

2012 08 23 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: UAB “DPA Lietuva”; Elektronika.lt

Didelį pagreitį įgavusi informacinių technologijų raida pakeitė darbo vietos sampratą. Akivaizdu, jog griežtos ribos tarp darbo ir privataus gyvenimo nyksta, tad kompanijų darbuotojai nori dirbti ir reikiamą informaciją pasiekti bet kur, bet kuriuo metu, greitai ir naudodami turimas technologijas – nuo planšetinių bei nešiojamųjų kompiuterių iki išmaniųjų telefonų. Tačiau kaip suderinti įvairių prietaisų gausą, verslo procesų efektyvumą, o svarbiausia – saugumą?

Vienas iš gelbstinčių IT įrankių yra naujos kartos „Microsoft System Center 2012 Configuration Manager“ programinė įranga, skirta organizacijoms. Tarptautinės informacinių technologijų kompanijos „DPA Lietuva“ vadovas Laurynas Truncė išskiria tris pagrindinius sistemos privalumus: „Microsoft System Center 2012 Configuration Manager“ padidina IT administratorių darbo našumą ir suteikia daugiau mobilumo, užtikrina sistemų valdymo ir saugumo infrastruktūrą, o taip pat supaprastina IT sistemų administravimą.

Šis kompanijos „Microsoft“ sprendimas yra skirtas informacinių išteklių, jų naudojimo ir nustatymų valdymui įvairiose platformose: nuo mobilaus telefono iki asmeninio kompiuterio. Visa tai sukuria vieningą infrastruktūrą, kuri ne tik leidžia efektyviau naudotis organizacijos IT sistemą, bet ir užtikrina jos saugumą.

„DPA“ specialistų teigimu, toks įvairiapusis IT įrankis sumažina IT administratorių klaidų tikimybę bei palengvina jų darbą. Didesnėse organizacijose gali būti naudojamos dešimtys programų ar duomenų bazių, tačiau ne kiekvienam darbuotojui jos yra reikalingos. Kai prisijungęs prie organizacijos sistemos darbuotojas mato tų programų ikonas, kuriomis jis net nemoka naudotis ir neturi prisijungimo – be jokio reikalo atitraukiamas jo dėmesys.

Tad IT administratoriai, naudodamiesi „Microsoft System Center 2012 Configuration Manager“ programine įranga, gauna lanksčią vartotojų prieigos prie informacijos reguliavimo sistemą. Ja galima sukurti ir redaguoti nustatymus kiekvienai vartotojų grupei. Anksčiau naują sistemos vartotojų grupę reikėdavo atriboti nuo bendros prieigos tvarkos.

Nors kai kam gali atrodyti, kad automatiškai vartotojų prieigas reguliuojanti sistema yra gana pasyvus instrumentas organizacijos informacijos vadybai, tačiau yra priešingai. „Microsoft System Center 2012 Configuration Manager“, atsižvelgdama į pasikeitusią sistemos naudotojų prieigos tvarką, gali automatiškai atnaujinti bylas, įrašus įvykių žurnaluose ir netgi išspręsti IT nustatymų problemas.

Ilgainiui ši sistema kelia IT administratorių darbo produktyvumą, padeda jiems lengviau organizuoti darbą bei atlikti kasdienes administracines funkcijas, o taip pat apjungia organizacijos išteklius, programinę ir kompiuterinę įranga į vieną sistemą, kuri palengvina visų IT aspektų valdymą, dėl to taupomas šios srities specialistų laikas, sumažėja probleminių situacijų.

Atgal į sąrašą
Į viršų