SAP verslo sprendimams – svarūs įvertinimai

2010 02 02 Šaltinis: SAP

Informacijos šaltinis: SAP

Pasaulyje pirmaujanti verslo programinės įrangos bendrovė SAP sulaukė ekspertų ir rinkos dalyvių pripažinimoSAP kuriamus verslo efektyvumo valdymo sprendimus geriausiais savo srityje pripažino informacinių technologijų tyrimų bendrovė “Gartner”. Paskelbtoje Magic Quadrant for Corporate Performance Management (CPM) Suites apžvalgoje SAP buvo pripažinta lydere.

“Gartner” apžvalgoje teigiama, kad SAP kuriami verslo efektyvumo valdymo (CPM) sprendimai yra funkcionalūs, padedantys įmonėms verslą efektyviai valdyti strateginiu lygiu. Be to, SAP užtikrina įrangos atnaujinimą ir veikimą pasauliniu mastu, todėl bendrovę galima pagrįstai vadinti CPM įrangos lydere.

SAP kuriami įmonių efektyvumo valdymo sprendimai SAP® BusinessObjects™ leidžia įmonėms padidinti strateginio suderinamumo lygį, geriau prognozuoti veiklą, priimti labiau patikimus sprendimus. SAP® BusinessObjects™ gali būti taikomas drauge su kitais SAP sprendimais, ir atskirai. Jis yra pritaikomas finansų, tiekimo grandinės, pirkimų srityse, taip pat naudingas strateginio valdymo, planavimo, apskaitos, finansų konsolidavimo, pelningumo ir sąnaudų valdymo veiklose.

Be to, SAP sprendimus aukštai įvertino pasaulio buitinių prekių gamintojai – įtakingo žurnalo Consumer Goods Technology skaitytojų apklausoje SAP šiemet atiteko pirmaujančios programinės įrangos tiekėjos buitinių prekių sektoriui vardas. Šios rinkos lyderiai SAP įvertino už į klientų poreikius orientuotą požiūrį, lanksčius, integruotus sprendimus, leidžiančius susitelkti į pelningumą ir verslo plėtrą.

Šių metų Consumer Goods Technology žurnalo skaitytojų apklausoje SAP® Business Suite aplikacijos ir SAP BusinessObjects™ business intelligence sprendimai užėmė pirmąją vietą santykių su klientais valdymo, tiekimo grandinės, verslo analizės kategorijose. SAP sprendimai taip pat buvo pripažinti prekybos skatinimo valdymo ir naujų produktų pristatymo ir plėtros kategorijose.

Apie SAPSAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui bendrovė, teikianti produktus ir paslaugas visų ūkio šakų ir įvairaus dydžio įmonėms. Bendrovės paslaugomis naudojasi 95 tūkst. klientų daugiau nei 120-yje šalių. SAP akcijos yra kotiruojamos Niujorko ir Frankfurto vertybinių popierių biržose. Daugiau informacijos – http://www.sap.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų