SAP tyrimas: pažangius mobiliuosius sprendimus taikančios įmonės pasiekia geresnių rezultatų

2012 06 25 Šaltinis: SAP

Informacijos šaltinis: SAP

Verslo programinės įrangos rinkos lyderės SAP atliktas įmonių, kurios naudoja mobiliuosius IT programinius sprendimus, tyrimas parodė, kad pažangiausias technologijas naudojančios įmonės pasiekia geresnių rezultatų versle.

Naujausiame SAP tyrime buvo apklausta 300 tarptautinių kompanijų, kurios versle naudoja įvairias mobiliąsias technologijas. Tyrimo rezultatai parodė pažangiausias mobiliųjų technologijų taikymo praktikas įdiegusios bendrovės padvigubina veiklos pelno maržą ir tris kartus padidina pajamas, palyginus su bendrovėmis, taikančiomis vidutines mobiliųjų technologijų taikymo praktikas.

Tyrime dalyvavo bankų, vartojimo produktų, aukštųjų technologijų, profesionaliųjų paslaugų, viešojo sektoriaus, telekomunikacijų ir komunalinių paslaugų sektorių bendrovės bei organizacijos. Tyrime bendrovės buvo įvertintos keturiose kategorijose – konkurencinio pranašumo, mobiliųjų aplikacijų kūrimo, mobiliųjų įrenginių kontrolės ir mobiliųjų aplikacijų taikymo. Pagal mobiliųjų technologijų taikymą, bendrovės buvo suskirstytos į geriausias bei vidutines praktikas taikančias įmones.

„Nors mobiliosios technologijos yra pagrindinis būdas žmonėms bendrauti, mūsų naujausias lyginamasis tyrimas parodė, kad mobiliųjų technologijų taikymas versle dar yra ankstyvojoje stadijoje“, – teigė Nick Brown, SAP mobiliųjų sprendimų ir rinkos plėtros viceprezidentas.

Pasak specialisto, SAP mobilioji platforma yra sprendimas, leidžiantis naudotis visomis reikalingomis mobiliosiomis aplikacijomis, o SAP tikisi, kad milijonai kūrėjų sukurs tūkstančius mobiliųjų aplikacijų, kuriomis 2015 metais naudosis milijardas vartotojų.

Daugiau apie SAP verslo lyginamuosius tyrimus – https://valuemanagement.sap.com/

 

 

 

Daugiau informacijos žiniasklaidai:

Amisha Gandhi, SAP, +1 (415) 341-7101, amisha.gandhi@sap.com, PDT

Scott Malinowski, SAP, +1 (978) 287-1793, scott.malinowski@sybase.com, EDT

Atgal į sąrašą
Į viršų