SAP sprendimas – būdas investuoti ES lėšas į verslo valdymą

2009 03 05 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG

„SAP Business All-in-One“ programinis sprendimas – vienas geriausių būdų smulkioms ir vidutinėms įmonėms pasinaudoti Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama, teigia SAP.

Smulkios ir vidutinės Lietuvos įmonės gali naudotis finansine ES struktūrinių fondų parama smulkiam ir vidutiniam verslui pagal programą „E-verslas LT“, o vienas tinkamiausių būdų tam padaryti – pasinaudoti plačiausiai pasaulyje naudojama verslo programinė įranga  SAP ERP ir jos pagrindu sukurto  „SAP Business All-in-One Baseline“ sprendimą. Tai kompaktiškas, greitai įdiegiamas ir paprastas naudoti sprendimas, padedantis lengvai ir nuosekliai vienoje sistemoje integruoti visus verslo procesus nuo planavimo iki produktų kūrimo bei pirkimo, nuo gamybos iki logistikos,  nuo pardavimo iki aptarnavimo.

„Jei įmonė padavė parašką pasinaudoti ES struktūrinių fondų lėšomis pagal „E-verslas LT“ programą, jai tikrai verta pagalvoti apie „SAP Business All-in-One“ bazinį sprendimą, kuris po poros savaičių bus pristatomas ir Lietuvos verslininkams, – sako Viktoras Dzindzeleta, SAP pardavimų plėtros skyriaus vadovas. – Tai išties lengvas ir greitas kelias pradėti ar išplėtoti verslą, ypatingai gamybos, prekybos ir aptarnavimo srityse. „SAP Business All-in-One“ sprendimas pateikiamas su jau  iš anksto sukonfigūruotais SAP ERP moduliais, o konkurencingus projekto  kaštus galima lengvai pasverti, nes programinė įranga, jos priežiūra ir diegimas teikiami už fiksuotą kainą“.

 „E-verslas LT“ programai ES planuoja skirti 66,67 mln. litų paramos. Šiomis lėšomis bus finansuojamos veiklos, susijusios su labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių investicijomis į materialųjį ir nematerialųjį turtą, kurio reikia  verslo valdymo sistemos (ERP)  projektui toje įmonėje įgyvendinti, taip pat projektui įgyvendinti būtinoms išorinių konsultantų paslaugoms įsigyti. Kvietimas teikti paraiškas paramai pagal priemonę „E- verslas LT“ paskelbtas pernai gruodį. Vasario 24 d. baigtas pirmasis paraiškų priėmimo etapas.

„SAP Business All-in-One “ bazinio sprendimo pristatymas vyks kovo 26 d. viešbutyje „Reval Hotel Lietuva“, Lietuvos verslo atstovai maloniai kviečiami apsilankyti. Iš anksto registruotis galima adresu www.sap.com/lithuania/launch.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 76 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Atgal į sąrašą
Į viršų