SAP programinės įrangos pardavimai didėjo penktadaliu

2010 10 27 Šaltinis: UAB "SAP"

Informacijos šaltinis: UAB “SAP”

Didžiausia pasaulio verslo programinės įrangos gamintoja SAP šiandien paskelbė preliminarius trečiojo ketvirčio veiklos rezultatus. Trečiąjį šių metų ketvirtį SAP programinės įrangos ir su programine įranga susijusių paslaugų pajamos siekė 2,32 mlrd. eurų – 20 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu (1,94 mlrd. eurų).

Trečiąjį ketvirtį bendrovės veiklos pelnas sudarė 716 mln. eurų ir buvo 16 proc. didesnis nei 2009-ųjų trečiąjį ketvirtį. Per palyginamąjį laikotarpį veiklos marža siekė atitinkamai 23,8 proc. ir 24,7 proc.

Per tris šių metų ketvirčius SAP pajamos pasiekė 8,4 mlrd. eurų ir buvo 12 proc. didesnės nei analogišku laikotarpiu pernai (7,48 mlrd. eurų). Kompanijos veiklos pelnas ūgtelėjo net 31 proc. – nuo 1,56 mlrd. eurų per tris ketvirčius pernai iki 2,04 mlrd. eurų sausio – rugsėjo mėnesiais šiemet.

„Esame patenkinti, kad galime pranešti apie dviženklį pajamų iš programinės įrangos ir su programine įranga susijusių paslaugų augimą. Trečiąjį ketvirtį plėtra buvo užfiksuota visuose regionuose, o ypač gerai sekėsi Jungtinių Valstijų, Azijos, Europos ir Lotynų Amerikos rinkose. Per šį laikotarpį mes pastebėjome pajamų ir sudarytų sutarčių augimą smulkaus, vidutinio dydžio ir didelių įmonių segmentuose. Kalbant apie produktus, verslo analizės sprendimai mūsų vartotojams yra pagrindinis prioritetas, jie ir toliau išlieka svarbiu verslo plėtros šaltiniu“, – pažymėjo SAP finansų direktorius Werneris Brandtas.

Billas McDermottas, vienas iš SAP vykdomųjų direktorių, pabrėžė, kad bendrovė dabar klientams siūlo tiek įprastinius kliento serveriuose talpinamus sprendimus, tiek programinės įrangos, kaip paslaugos sprendimus. Šiais metais įsigijusi bendrovę „Sybase“, SAP užtikrina geriausią įvairialypę mobiliųjų sprendimų platformą, o tai leidžia klientams pasiūlyti SAP sprendimus įvairiems įrenginiams.

„Pastebime, kad mūsų klientai ieško verslo plėtros galimybių ir siekia išsiskirti iš konkurentų. Mes jiems padedame laikydamiesi savo unikalios strategijos – siūlyti visą įmonei reikalingą programinės įrangos spektrą ir naujos kartos verslo analizės įrangą, kuria galima naudotis su bet kuriuo įrenginiu ir bet kuriuo metu“, – pabrėžė Billas McDermottas.

SAP nepakeitė veiklos rezultatų prognozių šiems metams – bendrovė tikisi 9–11 proc. pajamų augimo. Be to, tikimasi, kad veiklos marža sudarys 30–31 proc.

Atgal į sąrašą
Į viršų