SAP pristatė programinę įrangą specialiai smulkiam ir vidutiniam verslui

2009 03 26 Šaltinis: UAB "SAP"

Informacijos šaltinis: UAB “SAP”

2009 m. kovo 26 d. Pasaulinė programinės įrangos verslui lyderė SAP šiandien pristatė Lietuvai pritaikytą “SAP Business All-in-One” bazinį sprendimą. Tai mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtas kompaktiškas, greitas ir paprastas naudoti sprendimas, padedantis vienoje sistemoje integruoti visus verslo procesus nuo planavimo iki produktų kūrimo bei pirkimo, nuo gamybos iki logistikos, nuo pardavimo iki aptarnavimo.

“SAP Business All-in-One” geriausiai įrodo, kad kompanijos kuriama programinė įranga tinka ne tik stambiausioms įmonėms, kad ji gali būti pakankamai greitai ir lengvai įdiegiama, pristatymo metu sakė UAB SAP vykdomasis direktorius Carl Langhorn.

“Šio sprendimo kaina tikrai bus konkurencinga”, – teigė Viktoras Dzindzeleta, – UAB SAP Pardavimo plėtros skyriaus vadovas. Smulkiam ir vidutiniam verslui patogu, kad “SAP Business All-in-One” programinė įranga, jos priežiūra ir diegimas teikiami už fiksuotą kainą.

Pasak V.Dzindzeleto, SAP sprendimas smulkiam ir vidutiniam verslui yra lokalizuotas, t.y. pritaikytas pagrindiniams šalies reikalavimams dėl mokesčių ir t.t. Programinė įranga pateikiama su iš anksto sukonfigūruotais procesais ir scenarijais, tad įmonei, perkančiai tokį produktą, nereikia gaišti laiko ir mokėti diegėjui už sukonfigūravimą. “Per 36 veiklos metus, iš 80 tūkstančių klientų ir 13 tūkstančių projektų SAP yra sukaupęs nemažai patirties, ko reikia tam tikrai pramonės šakai ir tam tikram segmentui”, – sakė V.Dzindzeleta.

SAP strategiją mažų ir vidutinių įmonių atžvilgiu pristatė Peter Ditlev, SAM MVĮ direktorius Šiaurės ir Baltijos šalyse. “SAP Business All-in-One” bazinio sprendimo pristatyme pranešimus skaitė SAP partneriai Lietuvoje – “Alna Business Solutions”, ERP, “Lattelecom Technology SIA” atstovybė Lietuvoje, “Laverdi IT Services”, “MediaWorks”.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 76 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams “SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – https://www.sap.com/).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Liutauras Leščinskas

Konsultantas

KPMS ir partneriai

Tel.: 262 42 14

liutauras@kpms.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų