SAP pranešė apie dviženklį ketvirčio pajamų augimą

2008 10 08 Šaltinis: SAP AG
Informacijos šaltinis: SAP AG
Programinės įrangos verslui kūrėja SAP paskelbė, kad po preliminaraus 2008 metų trečiojo ketvirčio įvertinimo tikisi pajamas už programinę įrangą ir su ja susijusias paslaugas pagal JAV visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP) per šį laikotarpį sudarysiant apie 1,970-1,980 mlrd. eurų.

Lyginant su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, pajamų augimas sieks apie 13-14 proc. (2007 metų III ketvirtį pajamos buvo 1,74 mlrd. eurų). 

„Rinkos tendencijos keletą pastarųjų savaičių buvo dramatiškos ir kėlė nerimą daugeliui verslo šakų. Tai trečiąjį metų ketvirtį lėmė staigų ir netikėtą verslo veiklos sulėtėjimą“, – teigė SAP vadovas Henning Kagermann. – Nors pastarąjį ketvirtį jautėmės galintys pasiekti savo tikslus ir įgyvendinti lūkesčius, deja, SAP taip pat nebuvo apsaugota nuo ekonominės ir finansinės krizės, pasiekusios rinką antrojoje rugsėjo pusėje. Tai lėmė, kad įmonės pajamos yra žemesnės, nei planuota“.

 „Iš esmės mūsų verslo pamatai išlieka nepakitę. SAP pranešė apie dviženklį pajamų augimą trečiąjį ketvirtį ir tikisi, kad išplėtė savo rinkos dalį net ir esant nepalankioms verslo sąlygoms. Tai mūsų pagrindinių produktų paketo, nuolat plintančios klientų bazės, geografinės ir industrinės plėtros bei ryžto rezultatas“, – baigė H. Kagermann.

Remiantis GAAP apskaitos standartais, Amerikos regione 2008 metų trečiąjį ketvirtį, lyginant su 2007 metų tuo pačiu laikotarpiu, tikimasi sulaukti apie 12 proc. didesnių pajamų. Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regionuose pajamos turėtų išaugti apie 14 proc., o Azijos, Ramiojo vandenyno šalių ir Japonijos regione – net apie 18 proc.

Per devynis 2008 metų mėnesius pagal GAAP apskaitos standartus už programinę įrangą ir su ja susijusių paslaugų teikimą tikimasi gauti 5,770-5,780 mlrd. eurų pajamų. Tai būtų 16-17 proc. didesnės pajamos, nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu.

Apie SAP

 
SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

Atgal į sąrašą
Į viršų