SAP pirmąjį ketvirtį baigė sparčiu pajamų augimu

2013 04 19 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, SAP

Pasaulinės verslo programinės įrangos kompanijos SAP programinės įrangos ir debesų kompiuterijos sprendimų pajamos šių metų pirmąjį ketvirtį, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, augo 23 proc. (25 proc. dėl valiutų pokyčių) iki 824 mln. eurų.

Šiaurės ir Pietų Amerikų regione SAP pajamos augo 49 proc. (51 proc. dėl valiutų pokyčių). Nepaisant Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (EMEA) rinkos neapibrėžtumo, šiame regione bendrovės pajamos ūgtelėjo 13 proc. (15 proc. dėl valiutų pokyčių) – ypač augo pajamos Rusijos, Šveicarijos ir Didžiosios Britanijos rinkose. Azijos ir Okeanijos regione pajamos smuktelėjo, tačiau bendrovė ketina padidinti pajamas regione antrąjį šių metų ketvirtį.

Spartaus duomenų apdorojimo ir analizės technologija SAP HANA ir toliau išliko pagrindiniu pajamų augimo šaltiniu – šios technologijos pajamos pirmąjį ketvirtį sudarė 86 mln. eurų. Bendrovė taip pat plečia lyderystę mobiliųjų sprendimų segmente – pirmąjį ketvirtį mobiliųjų sprendimų pajamų augimas buvo dviženklis.

„Mūsų pramonė šiuo metu yra esminių pokyčių laikotarpyje, kuris apima mobiliųjų technologijų, debesų kompiuterijos ir didelės apimties duomenų („Big Data) susiliejimą. Ketvirtadaliu išaugusios bendrovės pajamos rodo, kad mes ne tik esame pokyčių lyderiai, tačiau ir įgyjame vis didesnę pasaulinės rinkos dalį“, – teigiama SAP vadovų Bill McDermott ir Jim Hagemann Snabe pranešime.

„Šiaurės ir Baltijos šalių regione pirmąjį ketvirtį fiksavome žymų pajamų augimą. Pastebime didelį susidomėjimą in-memory, mobiliųjų ir duomenų analitikos sprendimais, nes įmonės įžvelgia neįtikėtiną naudą verslui, kurią suteikia esamų ir naujų technologijų kombinacija. Inovacijas labiau linkusios diegti didžiosios kompanijos, tačiau ir mažos bei vidutinės įmonės sparčiai investuoja į naujas technologijas“, – pažymėjo SAP Šiaurės ir Baltijos šalių regiono vadovas Jan Thorell.

Atgal į sąrašą
Į viršų