SAP paskelbė preliminarius 2009 m. I ketvirčio rezultatus

2009 04 30 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG2009 m. balandžio 30 d. Programinės įrangos verslui gamintoja SAP AG paskelbė preliminarius 2009 m. I ketvirčio, pasibaigusio kovo 31 d., rezultatus.

SAP AG pajamos iš programinės įrangos ir su ja susijusių paslaugų pagal JAV visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP) 2009 m. I ketv. sudarė 1, 74 mlrd. eurų – tiek pat, kiek ir prieš metus (2008 m. I ketv.). Pajamos netaikant GAAP sudarė 1,75 mlrd. eurų (2008 m. I ketv. – 1,78 mlrd eurų.). Bendros pajamos 2009 m. I ketvirtį pagal GAAP buvo 2,40 mlrd. eurų (2008 m. I ketv. – 2,46 mlrd. eurų, skirtumas –3 proc.).

Pajamos iš programinės įrangos pirmąjį š.m. ketvirtį pagal GAAP principus buvo 418 mln. eurų (2008 m. I ketv. – 622 mln. eurų, skirtumas – 33 proc.). Pajamų sumažėjimą lėmė sudėtinga verslo aplinka, susiklosčiusi dėl  globalaus ekonominio sunkmečio. Lyginant rezultatus reikia atsižvelgti, kad ekonominė krizė pasaulines rinkas palietė tik 2008 m. III ketvirtį, taip pat – į SAP AG vykdytą „Business Objects“ kompanijos įsigijimą.

„Nors pajamų iš programinės įrangos perspektyvos vis dar lieka neaiškios, mes ir toliau atliekame visus reikalingus žingsnius apsaugoti savo pozicijoms šiandieninėmis ekonomikos sąlygomis, – komentuoja Léo Apotheker, vienas iš SAP vadovų. – Kaštų mažinimo politika, kurią inicijavome praeitų metų spalį ir taikėme 2009 m. pirmąjį ketvirtį, pasiteisino, likome patenkinti jos nulemta marža. Ketiname ir toliau taikyti griežtą kaštų kontrolę“.

„Klientams dabar labiau nei kada nors anksčiau reikia skaidrumo versle, bet jiems reikalingi ir sprendimai, kuriuos būtų nesunku įdiegti ir kurie užtikrintų greitą investicijų grąžą, – tęsia L.Apotheker. – Mes patenkiname abu šiuos kliento poreikius, siūlydami jam sprendimus nuo „SAP Business Objects“ iki naujosios „SAP Business Suite 7“. Tai suteikia klientui galimybę greitai nustatyti kritinius verslo taškus naudojantis iš anksto jo verslo šakai sukonfigūruotais moderniais atviros architektūros „geriausios praktikos“ sprendimais. Išlaikėme lyderio pozicijas sudėtingomis ekonomikos sąlygomis, nes siūlome smulkaus, vidutinio ir stambaus verslo įmonėms plačiausią ir giliausią produktų pasirinkimą, ir esame pajėgūs toliau jį plėsti. SAP AG – tvirta kompanija su stipriu verslo modeliu, aukštos kvalifikacijos darbuotojais ir didele klientų baze. Tikimės recesijos pabaigos sulaukti dar stipresni, kaip kad buvo ir per paskutinį šio dešimtmečio ekonomikos sulėtėjimą“.

Visi šiame pranešime pateikiami skaičiai yra preliminarūs ir neaudituoti.

Daugiau informacijos (anglų k. ) – http://www.sap.com/about/newsroom/press.epx?PressID=11251

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien per 86 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

# # #

Bet kurios šiame dokumente esančios formuluotės, kurios nėra istoriniai faktai, yra tikėtini pareiškimai, apibrėžti 1995 m. JAV Privataus Saugumo Bylos Reformos Akte. Tokio žodžiai, kaip „numatyti“, „tikėti“, „įvertinti“, „tikėtis“, „prognozuoti“, „ketinti“, „galėti“, „planuoti“, „projektuoti“, „nuspėti“ ir pan., susiję su SAP, yra priskirtini šiems tikėtiniems pareiškimams. SAP neprisiima atsakomybės atnaujinti ar peržiūrėti tikėtinus pareiškimus. Tikėtini pareiškimai susiję su įvairiomis rizikomis ir neaiškumais, dėl kurių tikrieji rezultatai gali skirtis nuo tikėtinų. Faktoriai, galintys turėti įtakos SAP ateities finansiniams rezultatams, kartu su JAV Vertybinių Popierių ir Biržos Komisija (SEC) plačiau aptariami SAP dokumentacijoje, kurioje – ir naujausia SAP metinė ataskaita, su SEC užpildyta pagal formą 20-F. Skaitytojai perspėjami pernelyg nepasitikėti šiais tikėtinais pareiškimais, atspindinčiais tik jų publikavimo datos situaciją.

Autorinės teisės © 2009 SAP AG. Visos teisės rezervuotos.

SAP, R/3, mySAP, mySAP.com, xApps, xApp, SAP NetWeaver ir kiti SAP produktai bei paslaugos, minimos šiame dokumente, taip pat su jomis susiję logotipai yra SAP AG prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai Vokietijoje ir keliose kitose pasaulio valsybėse. Visi kiti paminėti produktų ar paslaugų pavadinimai yra atitinkamų kompanijų prekės ženklai. Šiame dokumente pateikti duomenys skirti tik informavimui. Nacionalinės produktų specifikacijos gali skirtis.

Atgal į sąrašą
Į viršų