SAP pasiūlė IT sprendimus prekybos pramonės įmonėms

2008 11 14 Šaltinis: SAP

Informacijos šaltinis: SAP

2008 m. lapkričio 14 d. Pasaulinė programinės įrangos verslui lyderė SAP Vilniuje surengė seminarą apie programinės įrangos prekybos pramonei sprendimus.  

Tokie seminarai šią savaitę jau įvyko ir Taline bei Rygoje. Juose akcentuoti SAP sprendimai sandėliams, prekybos centrams, mažmeninei prekybai. SAP partneris „Siemens“ seminaro metu pristatė sprendimus medžiagų apskaitai ir logistikai.

„Prekybos pramonei aktualu turėti programinės įrangos sprendimus, savo lankstumu prilygstančius pačiai prekybai, – sako SAP pardavimų vadovas Tomas Vitkus. – Tai ypač svarbu sudėtingėjant ekonomikos sąlygoms, kai lankstumas ir sugebėjimas prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų taps lemiamu prekybos įmonių išlikimo faktoriumi. SAP siūlomi sprendimai užtikrina prekybos įmonėms operatyvaus prisitaikymo prie rinkos sąlygų galimybes ir geriausią prekybos kontrolę besikeičiant rinkos kintamiesiems“.

„IT sistemos prekybos pramonės įmonėse turėtų padėti centralizuoti ir automatizuoti kai kuriuos procesus, taip taupant laiką bei didinant esamų darbuotojų efektyvumą“, – komentuoja T.Vitkus.

SAP programinę įrangą Baltijos šalyse naudoja tokie prekybos lyderiai, kaip MAXIMA grupė, RIMI.

Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su SAP atstovais – http://www.sap.lt/

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Atgal į sąrašą
Į viršų