SAP partneriai pradeda siūlyti mobilius verslo sprendimus Sybase pagrindu

2011 07 21

Parengta pagal SAP AG pranešimą spaudai.

SAP ir Sybase atsižvelgdami į augančią mobilių sprendimų paklausą pradėjo siūlyti naują mobilių sprendimų paketą.

Praeitų metų gegužės mėnesį SAP AG įsigijo kompaniją Sybase, rinkai siūlančią įvairius duomenų apdorojimo ir analizės sprendimus. Nepraėjus metams rinkai pateikti pirmieji bendro darbo produktai:

  • Afaria ®. Mobilių įrenginių valdymo ir saugumo užtikrinimo sprendimas, suteikiantis vieną, centralizuotą administravimo konsolę, saugiai valdyti mobilius duomenis, aplikacijas ir įrenginius.
  • Sybase ®Unwired Platform. Mobili aplikacijų platforma, padėsiant paprasčiau kurti mobilias aplikacijas ir išspręsianti specifines problemas su kuriomis susiduria mobilių aplikacijų kūrėjai.
  • Sybase®Mobile Sales application for SAP CRM. Sprendimas, suteikiantis neribotą galimybę iš bet kurios vietos pasiekti duomenis iš SAP CRM sistemos. Sprendimas veikia Apple iPhone ir Windows Mobile įrenginiuose, vėliau planuojama sukurti versiją skirtą BlackBerry išmaniesiems telefonams.
  • Sybase® Mobile Workflow application for SAP Business Suite. Sprendimas skirtas mobiliems darbuotojams, suteikiantis jiems galimybę užbaigti verslo procesus iš gerai pažįstamos ir saugios e. pašto dėžutės.

Atgal į sąrašą
Į viršų