SAP pajamas didino sėkmingi programinės įrangos ir paslaugų pardavimai

2010 07 28 Šaltinis: UAB "SAP"

Informacijos šaltinis: UAB “SAP”

 

Pirmaujanti verslo programinės įrangos bendrovė SAP pranešė preliminarius pirmojo pusmečio ir antrojo šio metų ketvirčio finansinius rezultatus.

Bendrovės pajamos šių metų antrąjį ketvirtį sudarė 2,89 mlrd. eurų – 12 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Didžiausią pajamų dalį sudarė programinės įrangos ir su programine įranga susijusių paslaugų pardavimai – jų dalis išaugo 16 proc. iki 2,258 mlrd. eurų. SAP veiklos pelnas antrąjį ketvirtį didėjo 21 proc. ir sudarė 744 mln. eurų. Veiklos marža antrąjį ketvirtį siekė 26,7 proc. ir buvo 1,8 procentinio punkto didesnė nei analogišku laikotarpiu pernai.

Pirmajį šių metų pusmetį programinės įrangos ir su programine įranga susijusių paslaugų pajamos sudarė 4,21 mlrd. eurų ir buvo 14 proc. didesnės nei pirmąjį 2009 metų pusmetį. Bendros SAP pajamos šių metų sausio-birželio mėnesiais sudarė 5,4 mlrd. eurų – 9 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Veiklos marža pirmąjį pusmetį sudarė 24,6 proc. ir buvo 5,5 procentinio punkto didesnė analogišku laikotarpiu pernai. SAP pelnas prieš mokesčius pirmąjį pusmetį siekė 878 mln. eurų – 41 proc. daugiau nei palyginamuoju laikotarpiu pernai.

“Džiugina faktas, kad jau antrąjį ketvirtį iš eilės pranešame apie programinės įrangos ir su programine įranga susijusių paslaugų pajamų augimą. Klientai toliau investuoja į plėtrą – tai daro didelės, vidutinio dydžio ir smulkios įmonės, veikiančios įvairiose veiklos srityse”, – teigė SAP finansų direktorius Werneris Brandtas.

“Mūsų dėmesys į vartotojų poreikius nukreiptas inovacijas turėjo teigiamos įtakos augimui. Peržengę 100 tūkst. klientų ribą, parodėme, kad mokame sėkmingai plėsti veiklą smulkaus ir vidutinio versle segmente”, – pridūrė Jimas Hagemannas Snabe, vienas iš SAP vykdančiųjų direktorių. Jo teigimu, geri antrojo ketvirčio rezultatai leidžia tikėtis naujojo produkto – SAP ByDesign sėkmės, kuris rinkoje pasirodys liepos 31 dieną. Platesnę informaciją apie SAP finansinius rezultatus rasite tinklapyje http://www.sap.com/about/newsroom/press.epx?pressid=13632.

SAP taip pat pranešė, kad sėkmingai baigė kompanijos “Sybase” įsigijimo sandorį. Pagal susitarimą, “Sybase” išliks savarankiška kompanija ir sustiprins SAP pozicijas mobiliųjų technologijų rinkoje. Daugiau apie šį sandorį – interneto svetainėje www.sap.com/about/investor/sybase.epx.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien klientai daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams “SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/ ).

Atgal į sąrašą
Į viršų