SAP nauju partneriu pasirinko „Alna Business Solutions“

2012 07 11 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG

Pasaulinė verslo programinės įrangos lyderė SAP pasirašė partnerystės sutartį su „Alna Business Solutions“ – vienu iš stipriausių verslo valdymo sistemų diegėjų Lietuvoje. Pastaroji bendrovė užtikrins SAP verslo programinės įrangos plėtrą ir tęstinės priežiūros paslaugas Baltijos šalyse bei suteiks galimybę šiame regione veikiančioms įmonėms ir viešajam sektoriui efektyviau valdyti savo veiklos procesus.

SAP pabrėžia, kad klientai ir jų poreikiai kompanijai yra prioritetas.

„Savo klientams mes užtikrinsime visas aukščiausios kokybės paslaugas ir sumažinsime bet kokius sutrikimus, kuriuos galėjo sukelti mūsų buvusio partnerio UAB ERP bankrotas“,– patikino Carlas Langhornas, „SAP Baltics“ vykdomasis direktorius.

Anot jo, SAP tikslas yra užtikrinti, kad nukentėjusios valstybės įstaigos ir privačios kompanijos Lietuvoje ir toliau gautų visą reikiamą aukščiausios klasės IT pagalbą, susijusią su dabartiniais ir būsimais SAP sprendiniais.

SAP artimai bendradarbiauja su visomis bendrovėmis ir organizacijomis, kad tiksliau išsiaiškintų jų specifinius poreikius.

Nauja partneryste džiaugiasi ir „Alna Business Solutions“ kompanijos vadovybė. „Alna Business Solutions“ subūrė SAP kvalifikuotų specialistų komandą, vystančią ir diegiančią sprendimus komerciniam ir viešajam sektoriui.

„Partnerystė su SAP leidžia mums siūlyti finansų valdymo ir apskaitos, planavimo, konsolidavimo bei strateginio valdymo sprendimus didžiosioms įmonėms, jų grupėms bei viešajam sektoriui. SAP sprendimai labai aktualūs įmonėms ir viešojo sektoriaus subjektams, kurios nori savo veikloje remtis tarptautine patirtimi ir standartais“, – sakė „Alna Business Solutions“ direktorius Artūras Gruodis.

Apie SAP

Būdama verslo programinės įrangos rinkos lydere, SAP padeda bet kokio dydžio ir bet kurios ūkio šakos įmonėms veikti geriau. Nuo techninių darbų padalinio iki valdybos posėdžių salės, nuo sandėlio iki prekybos vietos, nuo stalinių kompiuterių iki mobiliųjų įrenginių – SAP suteikia galios žmonėms ir organizacijoms dirbti kartu daug veiksmingiau, naudoti verslo įžvalgas daug efektyviau, kad būti aukščiau konkurentų. SAP programinė įranga ir paslaugos leidžia daugiau nei 105 000 klientų veikti pelningai, nuolat prisitaikyti prie pokyčių ir darniai augti. Daugiau informacijos – http://www.sap.com/.

Apie „Alna Business Solutions“

„Alna Business Solutions“ yra Baltijos IT lyderės „Alnos“ grupės bendrovė, teikianti veiklos valdymo ir analizės sprendimų kūrimo bei priežiūros paslaugas. Ši bendrovė yra sukaupusi jau 18 metų sėkmingos projektų įgyvendinimo patirties komerciniame ir viešajame sektoriuje.

Daugiau informacijos žiniasklaidai:

Viktoras Dzindzeleta, SAP UAB

Tel. (8 5) 204 72 36

El. paštas: viktoras.dzindzeleta@sap.com

Atgal į sąrašą
Į viršų