SAP naujovė – ekonomikos skatinimo fondų kontrolei

2009 05 29 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG

2009 m. gegužės 29 d. SAP pristatė programinę įrangą, leidžiančią viešajam sektoriui gauti tikslesnę ir skaidresnę informaciją apie papildomas lėšas, skirtas ekonomikos skatinimui, atitinkamų fondų naudojimą ir kontrolę.

Viešojo sektoriaus organizacijos tiek Europoje, tiek JAV turi vis daugiau reikalų su ekonomikai skatinti skirtomis lėšomis ir susiduria su būtinybe užtikrinti šių fondų lėšų panaudojimo skaidrumą. Siekdama užtikrinti viešojo sektoriaus klientų poreikius, SAP AG išleido specialios programinės įrangos paketą šių lėšų fondų valdymui ir su jais susijusių ataskaitų kūrimui.

Naujajame programinės įrangos pakete – SAP sprendimai, sukurti “SAP BusinessObjects” įrangos pagrindu. Jie suteikia valstybinėms struktūroms galimybę stebėti ir optimizuoti minimų fondų lėšų panaudojimą bei gauti savalaikes ir tikslias ataskaitas.

“Lietuvoje, kur valstybė skiria labai daug lėšų įvairiems verslo ir ekonomikos skatinimo projektams, yra itin svarbu matyti ir išmatuoti, kas yra įgyvendinama už tuos pinigus, užtikrinti skaidrų šių pinigų paskyrimą ir jų panaudojimo kontrolę, – sako Tomas Vitkus, SAP UAB pardavimų vadovas. – Tam esame paruošę ir finansų valdymo sistemą, visiškai adaptuotą Lietuvos viešojo sektoriaus kompanijoms, ir platų planavimo, konsolidavimo ir rezultatų analizės įrankių paketą. Šie sprendimai taip pat galėtų būti panaudoti ir ES lėšų administravimui.”

“SAP puikiai supranta iššūkius, su kuriais susiduria viešojo sektoriaus organizacijos, ketinančios naudoti papildomas lėšas ekonomikos skatinimui, – teigia Jonathan Becher, SAP viceprezidentas rinkodarai. – “SAP BusinessObjects” jau nebe pirmus metus padeda valstybinėms institucijoms pasaulyje deramai įvertinti savo veiksmų socialinį ir ekonominį poveikį. Naujoji SAP programinė įranga žada kilstelėti viešojo sektoriaus įmonių atsiskaitomybę į naują lygmenį, užtikrinti nuolatinę vidaus kokybės kontrolę , pagerinti bendradarbiavimą su veiklos partneriais. Galutinis rezultatas turėtų būti tiesiog geresnės paslaugos gyventojams”.

Dėl SAP sprendimo Lietuvoje galima kreiptis į SAP atstovybę Vilniuje, Gynėjų g. 16; tel. +370 5 204 72 30, el. paštas: tomas.vitkus@sap.com

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien per 86 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

Atgal į sąrašą
Į viršų