SAP išleido naują populiarios verslo programinės įrangos “Business Suite” versiją

2009 02 13 Šaltinis: SAP

Informacijos šaltinis: SAP“SAP Business Suite 7” leidžia klientams greitai prisitaikyti prie sudėtingų ekonomikos sąlygų ir siūlo aukštesnio laipsnio verslo įžvalgų, efektyvumo, lankstumo ir dinaminių verslo pokyčių įrankius.

2009 m. vasario 13 d. Pasaulinė programinės įrangos verslui lyderė SAP išleido “SAP Business Suite 7” – naujos kartos programinės įrangos paketą, leidžiantį verslui optimizuoti veiklą ir sumažinti IT išlaidas.

Dabartinėje verslo aplinkoje kiekviena įmonė priversta orientuotis trumpalaikes vertes verslui ir tuo pačiu išsaugoti rišlią savo IT architektūrą ateičiai. Būtent tokiems poreikiams yra pritaikyta naujoji “SAP Business Suite”, kurios modulinė struktūra padeda klientams taupyti IT kaštus pasirenkant reikalingiausius modulius. Sukurti gilesnes verslo įžvalgas leidžia analitinės “SAP BusinessObjects” įrankių portfelio galimybėmis, o pasiekti viso proceso valdymo meistriškumą leis specialiai atskiroms verslo šakoms pritaikyti moduliai, sukurti pagal geriausią konkrečių šakų pasaulinę praktiką.

“Septintoji “SAP Business Suite” versija tapo lengviau įdiegiama, lengviau atnaujinama ir pritaikoma specifiniams verslo poreikiams, – sako “SAP Baltics” pardavimų vadovas Tomas Vitkus. – Dėl tokių savybių ji tampa patrauklesnė ir Lietuvos įmonėms”.

Analitikai sutinka, kad tokia modulinė, sumažintos rizikos IT įranga ne tik padeda kompanijoms išlikti konkurencingoms sudėtingose ekonomikos sąlygose, bet ir padeda joms greitai susidoroti su išaugančiais verslo tikslais ekonomikai atsigavus.

“Šiandien stambios kompanijos skeptiškai žvelgia į IT projektus, reikalaujančius fundamentalių investicijų ir neatnešančių greitos vertės klientams, – sako “Gartner” vykdantysis viceprezidentas Jeff Woods. – Stambūs projektai, sukuriantys pamatą ateities vertei, šiandien atrodo per daug rizikingi ir per daug brangūs, o jų privalumus verslo lyderiams yra sunkoka pagrįsti. Stambus verslas nori integruotų IT sprendimų, investicijos į kuriuos iškart tampa verte verslui, tačiau nepermokant ir neaukojant informacijos ir procesų integravimo. Būtent tai ir siūlo šiuolaikiniai verslo programinės įrangos paketai”.

Daugiau infomacijos apie “SAP Business Suite 7” – http://www.sap.com/solutions/business-suite/index.epx.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 76 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams “SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Liutauras Leščinskas

Konsultantas

KPMS ir partneriai

Tel.: 262 42 14

liutauras@kpms.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų