SAP sprendimai padės „Microsoft“ valdyti žmogiškuosius resursus

2016 11 17 Šaltinis: UAB "SAP"

Vokietijos programinės įrangos milžinė SAP paskelbė, kad „Microsoft“ savo žmogiškųjų išteklių – 114 tūkstančių visų etatu dirbančių žmonių – valdymui pasirinko diegti visą „SAP SuccessFactors® HCM Suite“ sprendimų paketą, tarp jų ir „SAP SuccessFactors Employee Central“.

Sprendimą pasirinkti SAP vystomą debesų technologija paremtą darbo užmokesčio skaičiavimo ir personalo administravimo paslaugą „Microsoft“ priėmė atsižvelgdama į jos taikymo visame pasaulyje galimybes, lankstumą ir atviros platformos strategiją. Įdiegus „SAP SuccessFactors® HCM Suite“ sprendimus „Microsoft“ planuoja ne tik sumažinti kaštus bei padidinti veiklos efektyvumą, bet ir pristatyti darbuotojams naują žmogiškųjų išteklių valdymų patirtį, kuri atitinka įmonės filosofiją, padedančią pritraukti ir išlaikyti talentus, skatinančią darbuotojų įsitraukimą ir gerinančią verslo rezultatus.

Daugiau nei 1350 pirmaujančių tarptautinių kompanijų, tarp jų „Microsoft“ „Ernst&Young“ , JTI pasirinko SAP „SucessFactors“ debesų kompiuterija paremtus sprendimus, siekdamos supaprastinti ir optimizuoti žmogiškųjų išteklių valdymo procesus globaliu mastu.

„Žmogiškųjų išteklių valdymas šiandien tapo sudėtingu procesu ypač visame pasaulyje veikiančioms bendrovėms, susiduriančioms su skirtingomis įstatymų bazėmis ir jų reikalavimais, – sakė SAP „SuccsesFactors“ prezidentas Mike Ettling. – „Microsoft“ supranta, kad mūsų sprendimai leis supaprastinto procesus, o karto, kas yra labai svarbu inovatyviai įmonei, suteiks darbuotojams galimybę naudotis paprastais, vartotojui lengvai suprantamais debesų kompiuterijos sprendimais. Didžiuojamės galėdami būti „Microsoft“ partneriais šiame kelyje.“

Atgal į sąrašą
Į viršų