SAP modernizuoja duomenų saugyklas ir pristato SAP BW/4HANA

2016 08 31 Šaltinis: Elektronika.lt

Vokietijos programinės įrangos milžinė SAP šiandien pristatė SAP BW/4HANA, naujos kartos duomenų saugyklų sprendimą realiu laiku veiklą vykdančioms bendrovėms.

Be tradicinės galimybės įdiegti jį tiesiogiai įmonėje, naująjį sprendimą netrukus bus galima rasti debesų kompiuterijos platformose „Amazon Web Services“ (AWS) ir „SAP HANA Enterpise Cloud“ (HEC), tad įmonės galės patogiai modernizuoti duomenų saugojimo aplinką ir pagreitinti savo skaitmeninę kelionę į debesų kompiuteriją.

SAP BW/4HANA suteiks klientams daug paprastesnį ir veiksmingesnį būdą realiu laiku naudotis duomenų analitikos teikiamomis galimybėmis. Sprendimas leis vertinti istorinius ir gyvai gaunamus duomenis skirtingose IT aplinkose, tiek darbo vietoje pačioje įmonėje, tiek ir esant už jos ribų.

Atsakydama į rinkos poreikį atviroms, lengvai mąstą keičiančioms IT sistemoms, SAP BW/4HANA pasiūlys atvirą duomenų saugojimo aplinką sparčiam programų kūrimui, modernią vartotojo sąsają, pažangų duomenų pasiekiamumo pagal jų poreikį mechanizmą ir debesų kompiuterijos – pirmiausia „Amazon AWS“ ir „SAP HANA Enterprise Cloud“ (HEC), o po to, kaip tikimasi, ir kitų trečiųjų šalių vystomų platformų – sprendimų palaikymą.

Atgal į sąrašą
Į viršų