“Santa Monica Networks” verslo apsukos – beveik dvigubai didesnės

2012 02 02 Šaltinis: UAB "Santa Monica Networks"

Informacijos šaltinis: UAB “Santa Monica Networks”

Duomenų perdavimo ir IT saugumo sprendimų UAB “Santa Monica Networks” pajamos 2011 metais, palyginus su 2010-aisiais, išaugo net 89 proc. ir pasiekė 36,6 mln. litų (2010 m. – 19,3 mln. litų).

“Pajamas tradiciškai didino interneto paslaugų teikėjų, finansinio sektoriaus ir privataus verslo klientų investicijos į naujausias technologijas, siekiant užtikrinti IT ūkio atnaujinimą, konkurencingumą ir saugumą. Taip pat 5,5 karto iki 6,8 mln. litų didėjo viešojo sektoriaus užsakymai”, – sako bendrovės “Santa Monica Networks” generalinis direktorius Mindaugas Žiūkas. Pernai ypač augo įmonės profesionalių “SantaCare” paslaugų – audito, konsultacijų, diegimo, priežiūros ir palaikymo – pardavimai. 2011 m. jie sudarė 4,8 mln. litų ir buvo 35 procentais didesnės nei 2010 metais.

Dauguma verslo klientų koncentruoja dėmesį į pagrindinę įmonių veiklą. Todėl aukšto lygio IT ar kitų specialistų paslaugas, kurias įmonėms sudėtinga išlaikyti, perka iš išorės, rinkos įpročius aiškino p. Žiūkas. Jis tiki, kad šių metų verslo tendencijos taip pat bus panašios, todėl bendrovė išlaikys praėjusių metų finansinius rezultatus ir išliks duomenų perdavimo bei IT saugumo sprendimų lyderė Lietuvoje.

Laimi specializacijos kortaPasirinkta IT srities specializacija padeda “Santa Monica Networks” auginti bendrovės kompetenciją, plėsti techninius resursus duomenų perdavimo, unifikuotos komunikacijos sprendimuose ir IT saugos srityje. Įmonė neslepia ambicingų planų plėsti savo klientų ratą ir didinti teikiamų paslaugų portfelį bei pajamas. Bendrovė teiks kompleksinius infrastruktūros sprendimus, suvienijančius skirtingas IT paslaugas, gamintojų siūlomus sprendimus ir turimą kompetenciją.

“Santa Monica Networks” ir toliau stiprins pozicijas viešajame sektoriuje. Šiemet kaip ir pernai įmonė vertins klientų pasirinktų “debesų kompiuterijos” sistemų atitikimą organizacijos tikslams, standartizuos įmonių IT įrengimų politiką bei asmeninių įtaisų naudojimą verslo reikalams.

Geriausi ir tarp kaimynų

Pernai metų Lietuvos “Santa Monica Networks” finansiniai pasiekimai – geriausi ir tarp Baltijos valstybių. “Bendrovės apyvarta ir augimas jau antrus metus iš eilės yra didžiausias tarp Latvijos ir Estijos, to tikimės ir ateityje”, – tvirtina Justas Dargužas, įmonių grupės “Santa Monica Networks Group” vadovas.

Bendrovių grupės apyvarta 2011 metais viršijo 52 milijonus eurų (180 mln. litų). Konsoliduota grupės įmonių 2010 metų apyvarta pasiekė 38,98 mln. eurų (131,13 mln. litų), 2009 metais pajamos sudarė 27,16 mln. eurų (93,78 mln. litų). Galutiniai bendrovių grupės 2011 m. finansiniai duomenys bus paskelbti atlikus auditą.

Privačių Estijos ir Suomijos investuotojų įkurta grupė “Santa Monica Networks” veikia trijose Baltijos šalyse ir Suomijoje. Šių metų sausio viduryje bendrovių grupė įsigijo Suomijos konsultavimo ir mokymo paslaugų įmonę “Mamentor Oy”, taip dar labiau įtvirtindama pozicijas Baltijos šalių ir Suomijos rinkose.

Apie “Santa Monica Networks”

“Santa Monica Networks” įmonių grupė teikia informacinių technologijų audito, projektavimo, konsultavimo paslaugas, atlieka duomenų perdavimo tinklų, IP komunikacijų, IT saugumo sprendimų priežiūrą. Bendrovė atstovauja šiems prekiniams ženklams: Allot communications; Blue Coat; Barracuda; Cisco Systems; Check Point F5; Hewlett Packard; Juniper Networks; RSA Security; Palo Alto Networks; Trend Micro ir kt.

“Santa Monica Networks” įdiegta kokybės vadybos sistema atitinka tarptautinio standarto reikalavimus, taip pat įmonė yra įtraukta į NATO skelbiamuose konkursuose galinčių dalyvauti įmonių sąrašą. Pernai įmonei buvo suteiktas ISO sertifikatas, kuriuo patvirtinama, kad įmonės informacijos saugumo valdymo sistema atitinka ISO/IEC 27001:2005 standarto reikalavimus.

Suomijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Latvijoje dirba 115 darbuotojų.

Atgal į sąrašą
Į viršų