„Santa Monica Networks Group” stiprina pozicijas

2012 01 18 Šaltinis: UAB "Santa Monica Networks"

Informacijos šaltinis: UAB „Santa Monica Networks”

Saugumo sprendimų įmonių grupė „Santa Monica Networks Group“ pozicijas rinkoje stiprina įsigijusi Suomijos konsultavimo ir mokymo paslaugų įmonę „Mamentor Oy“.

Bendrovės įsigijimas išplėtė įmonių grupės „Santa Monica Networks Group“ paslaugų portfelį ir nuo šiol grupei priklausančios įmonės teiks mokymo eksploatuoti saugius duomenų tinklus paslaugas. Per praėjusius metus Suomijos „Mamentor“ parengė kursus, skirtus visoms duomenų perdavimo ir tinklų saugumo technologijų naudojimo sritims. Visą medžiagą mokymams bendrovė kūrė pati.

„Mokymų bendrovės įsigijimas gerokai sustiprins ne tik Suomijos padalinio pozicijas, bet ir suteiks galimybę dar labiau įsitvirtinti Baltijos regione visai įmonių grupei“, – tvirtina Justas Dargužas, įmonių grupės „Santa Monica Networks Group“ vadovas.

Bendrovių klientus ir jų personalą reikia tinkamai mokyti, kad jie galėtų naudotis visomis šiuolaikinių tinklų galimybėmis.

Konsultavimo bendrovės įsigijimas ypač vertingas informacijos ir ryšių technologijų srityje, mat ateities informaciniai tinklai tik sudėtingės. Galimybė teikti specializuotus mokymus ir konsultacijas bus ypač patogi bei naudinga paslauga klientams, nes jie turės galimybę išmokti visu pajėgumu išnaudoti šiuolaikinius tinklus, ateities perspektyvas įžvelgia J. Dargužas.

Šiuo metu mokymo ir konsultavimo paslaugos yra teikiamos tik klientams Suomijoje, tačiau netrukus jos bus pasiekiamos ir Baltijos šalių bendrovėms.

Atgal į sąrašą
Į viršų