„Sanitex“ investuoja į modernias Cash&Carry technologijas

2011 09 16 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “New Vision Baltija”

BĮ UAB „Sanitex”- didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nusprendė plėsti „Cash & Carry” verslą Latvijoje.

„Sanitex” verslui augant ir plečiantis į užsienį, tapo sudėtinga palaikyti nuosavą prekybos valdymo sistemą. Įmonei prireikė specialistų, kurie padėtų įgyvendinti verslo planus.  Kompanija ieškojo tokio sprendimo, kuris atitiktų „Cash & Carry” pardavimų pobūdį, taip pat turėtų galimybę realizuoti specifinių įmonės procesų funkcionalumą. „Cash & Carry” operacijos skiriasi nuo standartinio mažmeninės prekybos funkcionalumo, pvz. reikalingas automatinis sąskaitų faktūrų apdorojimas, yra kainodaros bei kiti ypatumai.

Strateginiu partneriu „Sanitex” pasirinko „New Vision” (NV), kuri specializuojasi prekybos verslo sprendimuose, sistemų integravime ir aptarnavime. Įmonė turi stiprią prekybos sistemas išmanančių specialistų komandą, kurie rūpinasi ne tik techniniu sprendimu, bet ir perduoda geriausią verslo procesų projektavimo patirtį.  Įmonė pasiūlė paruošti „Cash&Carry” prekybos operacijų valdymo sprendimą kurio branduolį sudaro LS Retail prekybos modulis veikiantis Microsoft Dynamics NAV platformoje.

Sėkmingam projekto įgyvendinimui „New Vision” pravertė daugiau kaip 10-ties metų darbo su Microsoft Dynamics NAV ir LS Retail patirtis. Buvo paruošta ir įdiegta sistema, kuri pateikta su visa reikalinga technine įranga – POS terminalais NCR, svėrimo įranga DIGI bei priežiūros paslaugomis. Sprendimas buvo pritaikytas prie specifinių „Sanitex” procesų.

„Sanitex” dabar naudojasi modernia „Cash&carry” prekybos valdymo sistema, leidžiančia efektyviau valdyti prekybos operacijas iš skirtingų šalių. Projekto dėka  buvo užtikrintas efektyvesnis prekybos operacijų valdymas, išplėstos kainodaros galimybės, eliminuota darbuotojų piktnaudžiavimų galimybė. Sumažėjus rankiniam darbui, sumažėjo ir klaidų skaičius bei padidėjo darbuotojų produktyvumas.

Kaip ir daugelis įmonių „Sanitex”, verslo partnerius renkasi atidžiai. Pasak, „Sanitex” informacinių technologijų (IT) direktoriaus Ramūno Teišerskio „pasirinkimą labiausiai įtakojo “New Vision” kaip ir Sanitex veikla visos Baltijos šalyse bei LS Retail funkcionalumas kurį galima gauti su šiuo produktu standartiškai arba nesunkiai modifikavus pritaikyti mums”.

Apie „Sanitex”

BĮ UAB „Sanitex” – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.  Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti „Sanitex” bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja daugiau kaip 15000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Sėkmingai dirbdama, „Sanitex” visus 18 veiklos metų nuosekliai augo ir yra viena iš dvidešimties didžiausių įmonių Lietuvoje.

Apie „LS Retail”

„LS Retail” yra pasaulyje pirmaujantis prekybos operacijų valdymo sprendimas MS Dynamics platformoje. Daugiau nei 1700 tarptautinių kompanijų, tarp jų „Pizza Hut”, „IKEA” naudoja „LS Retail”. Sistema yra išversta į 33 pasaulio kalbas ir parduodama 132 valstybėse.

„New Vision” diegia „LS Retail” sprendimus prekybai nuo 2001 m., o 2011 m. įgijo „Certified Microsoft Dynamics Reseller for LS Retail” statusą. Tarp “New Vision” klientų, sėkmingai naudojančių LS Retail prekybos verslo operacijoms valdyti pirmaujantys Baltijos šalių prekybininkai: „Apranga”, „Čili”, „Kristiana”, „Baltika”, „Gelsva”, „Sportland”, „Pegaso” knygynų tinklas, „Optimera” namų apyvokos prekių tinklas ir kiti.

Atgal į sąrašą
Į viršų