S. Ballmeris: didžiausias „Microsoft“ varžovas – „Windows“

2009 02 26 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.ltSusitikime su investuotojais „Microsoft“ vykdomasis direktorius Steve‘as Ballmeris apžvelgė situaciją „operacinių sistemų karo“ frontuose ir pažymėjo, kad dabar „Linux“ OS yra svarbesnė „Microsoft“ konkurentė nei tradicinė varžovė „Apple“.

„OSNews.com“ praneša, kad S. Ballmeris investuotojams pademonstravo skaidrę su naujausio „Microsoft“ vidinio OS rinkos tyrimo rezultatais.

„Kaip matote skaidrėje, „Linux“ ir „Apple“ kažkokiu būdu per praėjusius metus neabejotinai padidino savąją rinkos dalį“, – pareiškė „Microsoft“ vadovas ir pristatė patį didžiausią „Microsoft“ konkurentą. Anot jo, tai nelegaliai platinama „Windows“ OS.

S. Ballmerio teigimu, nelegalios „Windows“ kopijos yra pats didžiausias iššūkis jo vadovaujamai bendrovei. „Tai varžovas, kurį sunku įveikti, nes jis siūlo gerą kainą už velniškai gerą produktą, tačiau mes nesėdime sudėję rankų“, – sakė jis investuotojams.

„Microsoft“ duomenimis, nelicencijuotos „Windows“ versijos užima 2 pagal dydį visos OS rinkos dalį, daugiau nei „OS X“ ir „Linux“ kartu paėmus, todėl visai nenuostabu, kad tai kelia didelį susirūpinimą „Microsoft“, pastebi „OSNews“.

Atgal į sąrašą
Į viršų