“S2P” – nauja lietuviško kapitalo įmonė

2009 09 29 Šaltinis: UAB "S2P"

Informacijos šaltinis: UAB “S2P”

2009 m. vasarą veiklą pradėjusi nauja informacinių sistemų ir konsultacijų įmonė UAB “S2P” diegia veiklos valdymo sprendimus ir teikia verslo konsultacijas. “S2P” yra oficialus veiklos valdymo įrankių lyderio “IBM Cognos” diegėjas Lietuvoje.

Anot “S2P” vadovo Daliaus Butrimo, “S2P” pavadinimas sudarytas sutrumpinus įmonės šūkį “Solutions to Perform” (liet. “Sprendimai sėkmingai veiklai”). Šiuo metu “S2P” vykdo projektus Lietuvos gamybiniame, energetiniame, viešajame sektoriuose, o ateityje teiks veiklos valdymo sprendimus ir užsienio rinkoms.

“Įmonės nepakankamai žino apie veiklos valdymo sprendimus ir neįvertina jų įtakos veiklos rezultatams” – teigė “S2P” direktorius Dalius Butrimas. “Esame patyrę specialistai šioje srityje, todėl galime skleisti informaciją apie veiklos valdymo galimybes ir padėti savo klientams sėkmingai veikti” – tęsė įmonės vadovas.

Bendrovė prioritetu laiko verslo problemų išgryninimą ir jų sprendimą pasitelkiant verslo konsultacijas ir veiklos valdymo įrankius. “S2P” turi didžiausią Baltijos šalyse sertifikuotų “IBM Cognos” specialistų komandą. Nuo 2010 m. pradžios įmonė planuoja teikti verslo valdymo (angl. ERP) sprendimus.

Apie UAB “S2P”:

“S2P” yra 2009 metais įkurta lietuviško kapitalo informacinių sistemų ir konsultacijų įmonė. UAB “S2P” kolektyvą sudaro patyrę verslo konsultantai ir sertifikuoti specialistai, sukaupę patirtį įvairiuose įmonių veiklos ir verslo valdymo sprendimų projektuose. UAB “S2P” sprendimų portfelį sudaro verslo konsultacijos, “IBM Cognos” verslo įžvalgos (angl. BI), verslo planavimo ir įmonių grupių konsolidavimo sprendimai, verslo valdymo (angl. ERP) sprendimai.

Atgal į sąrašą
Į viršų