“Rimi” verslo valdymo sistemos veiks “Baltic Data Center” duomenų centruose

2011 12 08 Šaltinis: UAB "Baltic Data Center"

Informacijos šaltinis: UAB “BALTIC DATA CENTER”Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse “Baltic Data Center” ir mažmeninės prekybos tinklas “Rimi Latvia” pasirašė sutartį dėl duomenų centrų, IT infrastruktūros valdymo ir duomenų perdavimo paslaugų teikimo. Vilniuje esančiuose duomenų centruose veiksiančią verslo valdymo programinę įrangą “Rimi” naudos trijose Baltijos šalyse.

Dalies verslo valdymo sistemų perkėlimas į “Baltic Data Center” duomenų centrus vienam didžiausių Baltijos šalyse prekybos tinklų leis efektyvinti savo veiklą.

“Baltic Data Center” mažmeninės prekybos tinklui taip pat teiks atsarginių duomenų paslaugas. TEO šviesolaidiniais ryšio kabeliais užtikrins dubliuotą informacijos perdavimą tarp duomenų centrų ir “Rimi” biurų bei prekybos centrų.

TEO įmonių grupei priklausančios “Baltic Data Center” generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, tai bus vienas pirmųjų kartų Lietuvoje, kai tokio dydžio bendrovė verslo valdymo programinę įrangą perkels į specializuotus duomenų centrus, kuriuose naudojamos virtualiųjų išteklių technologijos.

Paslaugos “Rimi” bus teikiamos taikant pasaulinės virtualios infrastruktūros sprendimų lyderės “VMware” sprendimus. Virtualių serverių sprendimai leidžia optimaliai padalinti įrangos pajėgumus įvairioms užduotims atlikti. Todėl taip taupoma elektros energija, mažinamos sąnaudos ir žala aplinkai. “Baltic Data Center” 2008 metais buvo suteiktas vienas aukščiausių partnerystės su “VMware” – Enterprise Partner” statusas.

Duomenų centrų ir IT infrastruktūros priežiūros paslaugas “Baltic Data Center” teikia ir kitiems didžiausiems Baltijos šalyse mažmeninės prekybos tinklams, taip pat didžiausioms Lietuvoje finansinių paslaugų bendrovėms, gamybos ir kitoms įmonėms.

Apie “Baltic Data Center”

“Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Įmonė valdo septynis modernius, didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančius duomenų centrus ir yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikatu.

“Baltic Data Center” paslaugomis pasitiki ir naudojasi didžiausios Lietuvos ir užsienio įmonės. Nuolat auganti bendrovė pagrindinį dėmesį skiria klientų verslo tęstinumui, saugumui, taupymui ir konkurencingumui užtikrinti.

Atgal į sąrašą
Į viršų