Rekordinį augimą pasiekusi “Webmedia” Lietuvoje kurs daugiau nei 100 naujų darbo vietų

2012 02 22

Informacijos šaltinis: UAB “Webmedia”

Didžiausia Baltijos šalių programavimo paslaugų įmonių grupė “Webmedia” pernai pasiekė 33,9 mln. eurų (beveik 117 mln. litų) apyvartą – daugiau nei 2 kartus didesnę nei 2010 metais. “Webmedia” grupės įmonių pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) pernai siekė 4,1 mln. eurų (14,2 mln. litų.) – 75 proc. daugiau nei 2010 metais.

“Nepaisant sudėtingos ūkio padėties Europoje, 2011-ieji “Webmedia” įmonių grupei buvo labai geri. Pernai kompanija trečdaliu padidino verslo apimtį iš esamų išteklių, be to, jau dabar galima teigti, kad susijungimas su Suomijos įmone “CCC Corporation” buvo sėkmingas”, – “Webmedia” įmonių grupės rezultatus komentavo “Webmedia” įkūrėjas ir generalinis direktorius Priit Alamäe.

2011-aisiais “Webmedia” gerokai išplėtė klientų portfelį. Estijoje kompanija sustiprino lyderės poziciją, o Lietuvoje finansų ir viešojo sektoriaus įmonės “Webmedia” pasirinko IT paslaugų tiekėja didelių projektų įgyvendinimui.

Lietuvoje didžiausias augimas užfiksuotas paslaugų eksporto rinkoms segmente. 2011 m. UAB “Webmedia” pajamos užsienio rinkose didėjo net 3,6 karto. Pernai bendrovės eksporto rinkos dalis siekė 19,9 proc. visų pajamų, kai 2010 m. eksporto pajamos sudarė tik 6,8 proc. visų pajamų.

Tikslas – 100 naujų darbuotojų

Plečiantis “Webmedia” grupės veiklos apimtims, įmonė per artimiausius 2-3 metus Lietuvoje planuoja sukurti virš 100 naujų darbo vietų ir taip padidinti darbuotojų skaičių daugiau nei dvigubai. Bendrovė ieškos patyrusių IT projektų vadovų ir sistemų analitikų darbui užsienio rinkose, taip pat plės programuotojų skaičių savo biuruose Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu “Webmedia” įmonėje Lietuvoje dirba 76 darbuotojai.

“Akivaizdu, kad norint įgyvendinti plėtros planus, esamo darbuotojų skaičiaus jau nepakanka. Konkurencija Lietuvos IT specialistų darbo rinkoje yra didelė, tačiau “Webmedia” ambicingiems darbuotojams siūlys ne tik geras darbo sąlygas, bet ir galimybę tobulėti, įgyvendinant inovatyvius tarptautinius ir Lietuvos klientų vykdomus projektus”, – pabrėžė UAB “Webmedia” direktorius Arnoldas Jankūnas.

Be to, kompanija didelį dėmesį skirs jaunų programuotojų ugdymui – Kaune vykdoma “Webmedia LAB” praktinių mokymų programa IT studentams, rudenį analogišką projektą planuojama pradėti ir Vilniuje. Sėkmingiausiai pasirodžiusiems studentams “Webmedia” pasiūlys nuolatinį darbą grupės įmonėse.

Apie “Webmedia”

2000 m. įkurta “Webmedia” yra lyderiaujanti tarptautinė programinės įrangos sprendimų bendrovė, dirbanti su klientais iš daugiau nei 15-oje šalių. “Webmedia” teikia sprendimus telekomunikacijų, finansų, pramonės, žaliavų tiekimo, logistikos, sveikatos ir viešojo sektoriaus organizacijoms. Kompanijoje iš viso dirba daugiau nei 650 specialistų (įskaičiavus ir nuolatinius subrangovus). Tarp didžiausių “Webmedia” grupės klientų Lietuvoje yra DNB bankas, “Lietuvos paštas”, “Maxima Group”, “Tele2”.

Atgal į sąrašą
Į viršų