Reikšmingas žingsnis „DocLogix“ istorijoje: įkurta įmonė Didžiojoje Britanijoje

2017 06 09 Šaltinis: DocLogix

2017 m. birželio 7 d.Pasaulinio lygio dokumentų ir procesų valdymo platformos kūrėjai „DocLogix“ kartu su partneriais „Brite Holdings Limited“ įkūrė naują įmonę Didžiojoje Britanijoje „DocLogix (UK) Limited“. Tai yra svarbus pokytis „DocLogix“ veikloje, nes tiesioginis ir aktyvus dalyvavimas tarptautinėje rinkoje padės geriau pažinti esamų ir būsimų klientų poreikius bei greičiau reaguoti į naujausias IT tendencijas. Nuo įmonės įkūrimo pradžios su „DocLogix (UK) Limited“ projektais dirba 5 žmonių komanda.

„Tai, kad „DocLogix“ gali sėkmingai konkuruoti su pasaulyje gerai žinomais dokumentų ir procesų valdymo tiekėjais, mes supratome tik pradėję pokalbius su pirmaisiais partneriais Didžiojoje Britanijoje – „Brite Holdings Limited“. Po pusės metų rinkos tyrimų ir diskusijų su kitais galimais partneriais, mes pasirinkome būtent „Brite Holdings Limited“, nes jie turi daugiau nei 17 metų sėkmingo darbo su skirtingomis IT sprendimus tiekiančiomis įmonėmis patirtį. Taip pat jie išsiskyrė tuo, kad dirba su tokiais rinkos gigantais kaip „Canon Inc.“, „Ricoh Company Ltd“ ir kt. Su jų pagalba „DocLogix“ galės pasiekti ne tik didesnį skaičių potencialių klientų, bet ir įmonės plėtrai svarbių partnerių. Galimybė pažinti rinką iš vidaus – tai didelis privalumas. Mes tikime, jog šios žinios greitai virs naujais pasiekimais: partneriais, klientais, apdovanojimais. Ir visa tai mes, be abejo, planuojame pritaikyti ir Baltijos šalių rinkoje.“ – teigia „DocLogix“ direktorius Tomas Milaknis.

„DocLogix“ jau turi patirties dirbant su Didžiosios Britanijos klientais. Įmonė yra sukūrusi Didžiosios Britanijos rinkai pritaikytą Personalo dokumentų valdymo sprendimą. Pirmieji jį išbandė „DocLogix“ partneriai – „AccessPoint Technologies Ltd“ – IT sprendimų teisės sektoriuje dirbančioms įmonėms tiekėjai.

„DocLogix (UK) Limited“ direktorius Aaron Lennox yra užtikrintas naujos įmonės sėkme: „Lankstumas, galinga platforma ir daugiau nei 14 metų patirtis kuriant produktą – tai didžiausi „DocLogix“ privalumai, kurie padės šiam produktui įsitvirtinti Didžiosios Britanijos rinkoje. Mūsų užduotis yra padėti dar labiau praplėsti „DocLogix (UK) Limited“ partnerių tinklą. O savo būsimiems partneriams mes galime pasiūlyti tikrai daug: nuo asmeninio „DocLogix (UK) Limited“ darbuotojų dėmesio 24/5, pagalbos su pirmaisiais klientais ir sistemos diegimu iki pardavimams reikalingos medžiagos parengimo. Be to, kiekvienas partneris su mūsų pagalba „DocLogix“ platformoje gali susikurti produktą, kuris 100 % atitiks jo kliento poreikius.“

Šiuo metu „DocLogix“ taip pat dirba su Kanados ir JAV rinkomis: plečia partnerių tinklą bei įgyvendina naujus projektus gamybinio sektoriaus įmonėse.

Apie „DocLogix (UK) Limited“

„DocLogix (UK) Limited“ specializuojasi dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Jos produktus naudoja per 350 įmonių ir valstybinių institucijų įvairiose šalyse. Įmonė, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 14 metų, per partnerius savo produktą platina 13 šalių. Produktas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp jų ir geriausio dokumentų ir procesų valdymo sprendimo Europoje vardą.  2016 m. technologijų žurnalas „CIOReview“ pripažino dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ progresyviausia ir daugiausiai žadančia pasaulyje.

Apie „Brite Holdings Limited“

„Brite Holding Limited“ buvo įkurta dviejų IT srities specialistų – Aaron Lennox ir Kulvinder Reyatt, kaip įmonė, kurios pagrindinis tikslas yra investuoti į naujus, progresyvius IT sprendimus ir padėti jiems įsitvirtinti Didžiosios Britanijos rinkoje. Aaron Lennox turi daugiau nei 17 metų darbo su dokumentų ir procesų valdymo sistemos patirtį. Kulvinder Reyatt yra 25 metų darbo patirtį IT sektoriuje turintis konsultantas, padedantis įvairioms užsienio šalių įmonėms įsitvirtinti Didžiosios Britanijos rinkoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų