Registracijos pas gydytojus sistema „Manodaktaras.lt“ pritraukė investicijas

2014 06 11 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Sparčiai Lietuvoje populiarėjanti registracijos pas gydytojus sistema „Manodaktaras.lt“ užbaigė pusę metų trukusį investuotojų paieškos etapą ir pasirašė investavimo sutartį su rizikos kapitalo fondu „Practica Capital“.

„Manodaktaras.lt“ įgalina reikiamą sveikatos priežiūros specialistą surasti patogiausioje vietoje, o gydytojams suteikia galimybę būti lengviau prieinamiems, padidinti pacientų skaičių bei efektyviai išnaudoti savo brangų laiką. Verslo projektas „Manodaktaras.lt“ jau trečiasis verslas, kuris dalyvavo akseleratoriaus „StartupHighway“ programoje ir pritraukė investicijų iš rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“. Prieš tai „StartupHighway“ programą pabaigė ir investicijų sulaukė tokie žinomi verslo projektai kaip „Dragdis.com“ ir „Kurgyvenu.lt“.

„Vizitų pas gydytoją vienu ar kitu atveju nė vienas iš mūsų neišvengiame. O užimtas signalo garsas telefono ragelyje ar vis neigiamą atsakymą kartojantis registratorės balsas bandant užsiregistruoti pas rodos niekada negirdėtą specialistą – sukelia problemų ir būtent sveikatos kaina. Tačiau „Manodaktaras.lt“ keičia atgyvenusius procesus. Sistema jungia daugiau nei 6 tūkst. Lietuvos gydytojų, leidžia susipažinti su jų biografijomis ir kompetencijomis, taip pat pacientai gali rašyti atsiliepimus apie gydytojus, o šie – į juos atsakyti, taip išklausant abi puses. Tačiau esminė svetainės funkcija – greita ir paprasta registracija pas jums reikalingą gydytoją.“, – teigė vienas iš „Manodaktaras.lt“ įkūrėjų Robertas Sadovskis.

„Tikimės, kad „Manodaktaras.lt“ jau netolimoje ateityje iš esmės pakeis registracijos pas gydytoją procesą. Žvelgiant iš praktinės pusės sistema perspektyvi, nes sveikatos problemos ar jų profilaktika liečia mus visus, tad „Manodaktaras.lt“ teikiami sprendimai yra ir bus aktualūs didžiajai visuomenės daliai visame pasaulyje“, – kalbėjo „Practica Capital“ partneris Petras Mičiūnas.

Investicijų suma nėra atskleidžiama.

Atgal į sąrašą
Į viršų