Realaus laiko SAP HANA duomenų analizė – smulkiam ir vidutiniam verslui

2012 02 08 Šaltinis: SAP, Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: SAP; Elektronika.lt

Verslo programinės įrangos lyderė SAP smulkioms ir vidutinėms įmonėms pasiūlė pasinaudoti itin galingos duomenų analizės technologijos SAP HANA™ galimybėmis.

Naudodamos SAP HANA™ aplikaciją pritaikytą SAP® Business One (Edge edition), smulkios ir vidutinės įmonės galės greitai ir patogiai apdoroti didelius duomenų kiekius, o pagal gautas įžvalgas operatyviai priimti verslo sprendimus.

„Matome, kad mažos įmonės, taip pat kaip ir didelės kompanijos, susiduria su vadinamąja „Big Data“ problema, kai tampa sunku valdyti kompleksišką ir vis didėjantį duomenų – audio ir video, tekstų, dokumentų – kiekį“, – teigė Donald Feinberg, tyrimų bendrovės „Gartner“ viceprezidentas.

SAP HANA™ (ang. High-Performance Analytic Appliance) tai revoliucinė technologija, kuri naudojasi operatyviąja atmintimi ir leidžia įmonėms maksimaliai sutrumpinti duomenų apdorojimo procesą. Technologijos greitis yra stulbinantis – pavyzdžiui, net ir labai sudėtingą ataskaitą, kurią sudaro 500 mlrd. įrašų, galima gauti greičiau nei per minutę. Tokį rezultatą užtikrina unikalūs kelių branduolių apdorojimo algoritmai ir sistema, sudaryta iš 10-ies modulinių serverių (kiekvienas serveris turi 32 branduolius).

Atgal į sąrašą
Į viršų