Raktas į sėkmę – debesų kompiuterija ir inovacijos

2011 12 07 Šaltinis: UAB „AMEA Business Solutions“

Informacijos šaltinis: UAB „AMEA Business Solutions“Verslo valdymo sprendimus, kaip debesų kompiuterijos paslaugas teikianti  UAB „AMEA Business Solutions“ 2011 metais pasiekė 50 klientų skaičių.

Įmonių vadovai vis dažniau susiduria su problemomis, kylančiomis iš labai neefektyvaus įmonės informacijos srautų valdymo.  Galimybė būti mobiliems, taupyti išlaidas, skirtas IT infrastruktūrai išlaikyti, kompiuterizuoti visas svarbiausias įmonės funkcijas – to siekia beveik kiekvienas su krize susidūręs įmonės vadovas.

Debesų kompiuterijos suteikiamos galimybės šiandien itin palengvina įmonių valdymą“,-  mano UAB „AMEA Business Solutions“ direktorius Albertas Dvilinskas. „Galimybė greitai įdiegti kompleksinę verslo valdymo sistemą, taupyti išlaidas, nešvaistyti pinigų serveriams – tai yra vieni pagrindinių „AMEA“ sistemos privalumų, kuriuos jau pajuto mūsų klientai“,- pabrėžia įmonės vadovas.

2011 metais įmonė gerokai patobulino savo sistemą, dabar „AMEA“ sistemoje – visos svarbiausios verslo valdymo sritys. Tai ir pardavimų organizavimas ir valdymas, asortimento bei kainodaros valdymas, tiekimo valdymas, sandėlio valdymas, projektų valdymas, buhalterinė apskaita, dokumentų ir procesų valdymas. UAB „AMEA Business Solutions” siekis 2012 metais – aktyvi sistemos, kuri itin tinka didmenine ir mažmenine prekyba bei projektų valdymu užsiimančioms įmonėms, plėtra Lietuvoje.

Svarbiausios sistemos teikiamos naudos, kurias įvertino „AMEA” sistema jau besinaudojantys klientai, tokie kaip „Copy1“, „KTU Karjeros centras“,  Prekybos miestelis „Urmas” , ir kiti, yra tokios: „AMEA”– kompleksinis sprendimas įmonėms, itin padidinantis darbo našumą. Sistema greitai įdiegiama, nes yra paruošta naudojimui. „AMEA“ teikiama klientams kaip prenumeruojama paslauga, kurią lengva keisti ar net nutraukti.  Naudojantis sistema, galima efektyviai organizuoti verslą – „AMEA” suteikia galimybę būti mobiliems, įtraukti partnerius į verslo procesus.

Sėkmingai pradėjusi mokomųjų seminarų sesijas  įmonių vadovams 2011 metais,bendrovė žada jas tęsti ir ateityje. „Organizuojame mokomuosius seminarus įmonių vadovams, kviesdami juos susipažinti su debesų kompiuterijos technologija ir nauda verslui. Taip pat pateikiame pavyzdžių kaip tapti konkurencingais rinkoje ir sėkmingai bei efektyviai suvaldyti vidinius įmonių procesus“, – sako įmonės vadovas.

Kontaktiniai asmenys:

Sigita Balžekaitė

Komunikacijos projektų vadovė

Tel. +370 37 750060,  Faks. +370 37 750059,

Mob. tel. +370 687 56156,

El.paštas s.balzekaite@cid.biz  

Albertas Dvilinskas

„AMEA Business Solutions“  direktorius

Mob. tel. +370 693 10924, El. paštas a.dvilinskas@amea.lt

http://www.amea.lt/                                 

Atgal į sąrašą
Į viršų