QlikTech kviečia duomenų entuziastus išnaudoti atvirus duomenis ir keisti pasaulį

2013 09 05 Šaltinis: UAB “Day Q”

Informacijos šaltinis: UAB “Day Q”

Dalyvaukite konkurse “Veikite – išnaudokite atvirus duomenis” ir, panaudodami QlikView, atraskite pozityvius pokyčius įkviepiančias įžvalgas. Laimėkite piniginius prizus iki 10.000 JAV dolerių.

QlikTech (NASDAQ: QLIK ) kviečia dalyvauti konkurse ir viešai prieinamuose duomenyse QlikView pagalba ieškoti įžvalgų, kurios įtikintų ir paskatintų žmones pradėti veikti ir keisti pasaulį.

Apie konkursą:

Viešai skelbiami atviri duomenys atspindi socialinius-demografinius pokyčius, apima mokslo, transporto ir aplinkosaugos sistemų duomenis. Efektyvus atvirų duomenų panaudojimas gali praplėsti mūsų supratimą apie pasaulio socialinę-humanitarinę būseną bei suteikti vertingų ir įkvepiančių įžvalgų, padedančių spręsti globalines problemas. Kviečiame QlikView klientus, partnerius ir pradedančiuosius analitikus dalyvauti konkurse “Veikite, išnaudodami atvirus duomenis” ir kurti QlikView aplikacijas, leidžiančias atskleisti socialines ar ekonomines tendencijas. Konkurse kviečiame dalyvauti ir analitinių specialybių studentus bei QlikView Akademinės iniciatyvos dalyvius.

Apdovanojimai: Trys nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais, o jų sukurtos aplikacijos paskelbtos QlikView demonstracinių analitinių aplikacijų svetainėje (http://demo.qlikview.com).

Prizai:

 • 1-oji vieta: 10 tūkstančių JAV dolerių
 • 2-oji vieta: 5 tūkstančiai JAV dolerių
 • 3-oji vieta: 2,5 tūkstančių JAV dolerių

Konkurso datos:

 • 2013 spalio 31d.: aplikacijų pateikimo terminas
 • 2013 lapkričio 15d. : paskelbiami penki pusfinalininkai
 • 2013 lapkričio 15-29d.d.: QlikView bendruomenės QlikCommunity narių balsavimas
 • 2013 gruodžio 2d.: paskelbiami trys konurso nugalėtojai

Kaip dalyvauti:

 1. Galite naudoti nemokamą QlikView Personal Edition.
 2. Qlikview analitinę aplikaciją kurkite, panaudodami viešai skelbiamus duomenis. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti Tarptautinių duomenų katalogu (http://www.datacatalogs.org/), kurį kuruoja žinomi atvirų duomenų ekspertai arba kitais atvirų duomenų šaltiniais.
 3. Iki 2013 spalio 31d. pateikite ekspertų komisijai savo sukurtą aplikaciją su aprašymu anglų kalba. Daugiau informacijos apie konkursą “Veikite, išnaudokite atvirus duomenis” rasite konkurso puslapyje: http://www.qlikview.com/opendatachallenge arba konkurso Facebook puslapyje:https://www.facebook.com/qlikview/app_401781043256323

  Apie QlikTech QlikTech (NASDAQ: QLIK) yra Business Discovery, – naujos kartos, intuityviai naudojamos ir lengvai diegiamos verslo analitikos (Business Intelligence, BI) programinės įrangos gamintojas. QlikView Business Discovery platforma vartotojams suteikia intuityvios verslo duomenų analizės galimybes, platforma įdiegiama ne per kelis mėnesius, bet per kelias dienas ar savaites. QlikTech – operatyvinėje atmintyje (in-memory) veikiančios asociatyvios analitikos pradininkas, kurio pagrindinis produktas Qlikview vartotojui leidžia be iš anksto apibrėžtų užklausų lengvai ir neribotai analizuoti veiklos duomenis. QlikView Business Discovery gali veikti kartu su kitomis verslo analitikos programomis, suteikdamas joms naujas greitaveikos, mobilumo, kolegialaus sprendimų priėmimo funkcionalumo galimybes. QlikTech būstinė įsikūrusi Radnor, Pensilvanijoje, o tarptautiniai padaliniai aptarnauja apie 29000 klientų daugiau nei 100 šalių.

Atgal į sąrašą
Į viršų