„Qliktech“ keičia veiklos modelį Lietuvoje, plečia partnerių tinklą

2012 09 17 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, DayQ, UAB

„QlikTech“, verslo analitikos programinės įrangos „QlikView“ gamintojas, keičia veiklos modelį Lietuvoje, pradėdamas bendradarbiauti su bendrove UAB „Day Q“, kuri veiks Lietuvoje kaip „QlikView Master Reseller“ partneris.

„UAB „Day Q“ kartu su kitomis Lietuvos IT ir konsultacinėms bendrovėms kurs verslo analitikos (Business Discovery) partnerių ekosistemą ir padės negaunantiems apčiuopiamos naudos iš tradicinių verslo analitikos sistemų (BI), įsisavinti naujos verslo analitikos kartos (Business Discovery) teikiamus privalumus“, – sako Harri Hakamies, „Qliktech“ vadovas Baltijos šalims. Anot Sauliaus Kriukelio, UAB „Day Q“ plėtros vadovo, verslo analitikos poreikis tampa vis labiau pastebimas ne tik tarp didžiųjų, bet ir tarp vidutinių ir mažesnių įmonių, todėl kartu su partneriais sieksime kurti ir vystyti standartines, lengvai įsisavinamas analitines aplikacijas, kurias vartotojai galės patys arba kartu su „QlikView“ partneriais vystyti ir adaptuoti savo verslo poreikiams.

Pasak UAB „Day Q“ direktoriaus Ramūno Mazeliausko, per paskutinius kelerius metus pakito technologijų naudojimo įpročiai, – jų pasirinkimas tapo asmeniškas ir vis daugiau priklauso tik nuo vadovo, vadybininko ar analitiko nuomonės. Biuro darbuotojų santykį su technologijomis formuoja po darbo valandų naudojami technologiniai įrankiai – paprasta informacijos paieška viename „google langelyje“, galimybė bendrauti su pažįstamais socialiniuose tinkluose ir nuolat su mumis „keliaujanti“ darbo vieta. Tuo pačiu kinta ir BI vartotojų požiūris – verslo analitika turi būti paprastai naudojama, atspindėti komandinio darbo principus ir būti visada su mumis. „Tokia yra „QlikView“ filosofija, kurią patvirtina dešimtys tūkstančių patenkintų „Qlikview“ naudotojų visame pasaulyje“, – sakė Ramūnas Mazeliauskas.

Atgal į sąrašą
Į viršų