Qlik Sense: “Ventana Research” technologinių inovacijų apdovanojimas verslo analitikos srityje

2016 10 25 Šaltinis: UAB “Day Q”

Qlik®, vizualiosios analitikos lyderis, šiandien paskelbė, kad naujausia kompanijos verslo analitikos platforma Qlik Sense® pelnė 2016 metų “Ventana Research” technologinių inovacijų apdovanojimą verslo analitikos srityje. Šis apdovanojimas yra skiriamas kasmet ir jį pelno ateities technologijas kuriančios įmonės, kurių novatoriški sprendimai įgalina organizacijas siekti didesnio veiklos efektyvumo ir produktyvumo, geresnių rezultatų, padeda optimizuoti veiklos procesus.

Sukurta kaip visiškai integruota, lengvai suprantama ir intuityvi vizualiosios analitikos platforma, kurios pagrindas – patentuotas asociatyvinis duomenų analitikos modelis, Qlik Sense suteikia įmonėms geriausias savo klasėje vizualizacijų ir duomenų paruošimo galimybes. Dabar įmonėms pakanka vienos platformos skirtingiems analitikos poreikiams įgyvendinti. Qlik Sense kaip geriausia analitikos platforma net 13-oje nominacijų neseniai buvo pripažinta verslo analitikos vartotojų ir 2016-ųjų BARC verslo analitikos tyrime, kuris yra pasaulinis, nepriklausomas ir didžiausias verslo analitikos vartotojų tyrimas.

“Džiaugiamės Qlik Sense pripažinimu. Qlik pristatė rinkai šiuolaikinį savarankiškos verslo analitikos modelį, kuris yra orientuotas į vartotoją. Dirbdami ir tobulindami produktus toliau, bandėme įsivaizduoti, kokia verslo analitika bus reikalinga ateityje, – taip buvo sukurtas Qlik Sense. Mūsų analitikos įrankių vartotojai vertina tai, kad naują produktą kūrėme, išsaugodami Qlik esmę – inovatyvų asociatyvinės analitikos variklį, kuris ir yra ta Qlik magija, kurios dėka galima užduoti verslo klausimus ir akimirksniu gauti atsakymus, – sakė Anthony Deighton, Qlik technologijų vadovas. – Su Qlik Sense pasiekėme įdomų tašką verslo analitikos lyderystės etape: organizacijos vertina produktą ir gali išbandyti jį patalpindamos debesyse (nuotoliniu būdu) arba turėti kaip pagrindinę verslo analitikos sistemą.”

“Šiemet skyrėme apdovanojimą Qlik Sense dėl jo lankstumo, sugebėjimo atitikti skirtingus analitikos technologinius reikalavimus, įskaitant diegimą debesyse bei galimybes kurti analitines aplikacijas, – mūsų tyrimas rodo, kad rinkai šiuo metu tai yra reikalinga ir svarbu, – sako David Menninger, “Ventana Research” vice prezidentas ir tyrimų vadovas. – Qlik Sense – tai novatoriškas požiūris, leidžiantis platesnį ir paprastesnį analitikos naudojimą įmonėse, įgalinantis bendradarbiavimą ir dalinimąsi analitinėmis įžvalgomis.”

Atgal į sąrašą
Į viršų