“Prototechnikos” sukurta sistema padeda sklandžiai vystyti verslą

2012 09 26 Šaltinis: Verslo banga

Informacijos šaltinis: Verslo bangaVerslo, buhalterinės apskaitos bei personalo valdymo programas kurianti UAB “Prototechnika” sėkmingai įgyvendino projektą, leidžiantį racionaliai valdyti prekybos ir gamybos bendrovės “Echo Stamp” verslo procesus. Pasitelkusi naująją sistemą įmonė gali greičiau priimti klientų užsakymus, taikyti efektyvios rinkodaros veiksmus, kontroliuoti informaciją apie įsiskolinimus ir leidžia darbuotojams keistis tikslesne informacija.

Pagrindinė 19 metų veikiančios UAB “Echo Stamp” veikla – verslo dovanų, suvenyrų, antspaudų ir reklamos užrašų gamyba. Skirtingus klientų poreikius kasdien įgyvendinančiai bendrovei buvo svarbu, kad kuriant naująją sistemą būtų sujungti ir automatizuoti gamybos, finansų valdymo, klientų užsakymų priėmimo, rinkodaros ir pardavimų valdymo procesai.

Įgyvendinant projektą buvo siekiama pasitelkiant IT sprendimus racionaliai paskirstyti bendrovės “Echo Stamp” gamybą, efektyviai valdyti klientus ir verslo operacijas. Tai tapo įmanoma į vieną sistemą sujungus minėtus procesus ir “Prototechnikos” sukurtą verslo valdymo programą “EuroSkaita”.

Pakeitė procesus

“Prototechnikos” įdiegta internetinė užsakymų valdymo posistemė leidžia nedalyvaujant darbuotojui greičiau ir tiksliau priimti bendrovės “Echo Stamp” klientų užsakymus. Įgyvendinus projektą buvo automatizuoti iki tol rankiniu būdu atliekami veiksmai: atsisakyta gamybos proceso aprašymui naudotų popierinių kortelių, automatizuotai planuojama gamyba ir skaičiuojama gaminių savikaina.

Posistemė taip pat leidžia imtis efektyvios rinkodaros – nuo šiol įmonės klientai gauna paprastą ir vizualiai patrauklų naujienlaiškį. Galėdama skirstyti klientus pagal dydį, veiklos rūšį ir geografiją, bendrovė vykdo tikslesnes, efektyvesnes ir specializuotas rinkodaros akcijas.

Projekto metu buvo automatizuotas visas pardavimų valdymo procesas – nuo užsakymo gavimo iki sąskaitos išrašymo. Iki šiol klientų užsakymai buvo registruojami rankiniu būdu.

“Ši posistemė leidžia vadovams matyti visus vadybininko veiksmus, kuriuos jis atlieka bendraudamas su klientu. Dar neįvykus pardavimo sandoriui galima sužinoti apie išsiųstą pasiūlymą, skambutį, vizitą ir kt.” – apie posistemės privalumus kalba bendrovės “Prototechnika” projektinės grupės vadovas Robertas Komarovič.

Sistemą sujungus su “EuroSkaita” tapo lengviau kontroliuoti informaciją apie įsiskolinusius klientus ir, esant būtinybei, tokiems klientams laikinai nebeteikti paslaugų.

Įdiegus šį elektroninio verslo sprendimą, kuris į vieną sistemą sujungė penkis bendrovės procesus, duomenys perduodami tiksliau – sumažėjo klaidų skaičius, nes anksčiau duomenis iš padalinio į padalinį darbuotojai perduodavo patys. Naujoji posistemė kompleksiškai išsprendžia visas bendrovės veiklos valdymo ir apskaitos problemas.

Projekto “Verslo procesų, susijusių su gamyba ir klientų valdymu, optimizavimas, diegiant IT sprendimus” (projekto nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-02-002) vykdytojas – UAB “Echo Stamp”.

Pusę projekto sumos, kurios vertė 141 980 Lt, finansavo Europos Sąjungos struktūrinės paramos Europos regioninės plėtros fondas, likusią pinigų dalį skyrė įmonė “Echo Stamp”.

Apie UAB “Echo Stamp”:

UAB “Echo Stamp” – viena iš verslo dovanų, reklamos ir antspaudų gamybos ir pardavimo lyderių Lietuvoje.

UAB “Echo Stamp” yra tarptautinės verslo dovanų ir suvenyrų organizacijos PSI narė. Įmonės darbuotojai sukaupta patirtimi ir žiniomis dalijasi su savo klientais, įsiklauso į jų poreikius, ieško ir siūlo bendrovės klientams optimalius sprendimus, atitinkančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Įmonei ypač svarbu, kad verslo dovana geriausiai atitiktų pirkėjų viziją ir lūkesčius.

Atgal į sąrašą
Į viršų