PROPHIX ketvirtus metus iš eilės pozicionuojama Gartner CPM kvadrante

2013 03 13 Šaltinis: Propius.lt

Informacijos šaltinis: Propius.lt

Prophix Software Inc., pirmaujanti veiklos efektyvumo valdymo sprendimų (angl. Corporate Performance Management, CPM) kūrėja, ketvirtus metus iš eilės yra įtraukta į Gartner, Inc. Veiklos efektyvumo valdymo Magiškajį kvadrantą (Magic Quadrant).

Rinkos tyrimų bendrovės Gartner, Inc. Magiškųjų kvadrantų paskirtis – pateikti rinkos segmento dalyvių vertinimus ir padėti vartotojams pasirinkti produktų gamintojus bei tiekėjus.

Pasak Gartner apžvalgininkų, „Veiklos efektyvumo valdymo įrankiai padeda mažinti sąnaudas ir palaikyti įmonės augimą. CPM įrankiai beveik visose įmonėse gali sustiprinti finansų vadovų kompetencijas, reikalingas siekti trumpalaikių ir ilgalaikių strateginių tikslų.

„Tikime, jog mūsų pozicija kvadrante atspindi pastangas kurti inovacijas, dėmesį vartotojų patogumui bei didėjantį įmonių poreikį veiklos efektyvumo valdymo sprendimams“, teigia Paul Barber, Prophix Software prezidentas. „Mes manome, kad tai puikiai įrodo mūsų nuolatinį augimą bei koncentraciją į vidutinių ir didelių įmonių segmentą.“

Prophix veiklos efektyvumo valdymo sprendimas pilnai integruoja biudžeto rengimo, reportingo, finansinio konsolidavimo, scenarijų modeliavimo, rodiklių lentelių, valdymo skydelių ir gilios analizės galimybes.

Apie PROPHIX

Prophix kuria įmonių veiklos efektyvumo valdymo sistemas, automatizuojančias biudžetavimo, sąnaudų paskirstymo ir finansinio reportingo procesus. Tūkstančiams finansų vadovų iš beveik šimto skirtingų valstybių Prophix atveria finansinio planavimo, scenarijų modeliavimo ir analizės galimybes.

Prophix įmonių veiklos efektyvumo valdymo sprendimai yra kuriami didžiausią dėmesį skiriant vartotojų – finansų departamento specialistų ir IT darbuotojų – patogumui. Prophix įrankiai lengvai ir intuityviai naudojami bei pritaikomi individualios įmonės poreikiams.

Apie Magic Quadrant

Magic Quadrant grafike pateikiami Gartner Inc., atliktos rinkos dalyvių analizės rezultatai pagal Gartner metodiką. Ši iliustracija yra Gartner Inc. paskelbto analitinio tyrimo dalis ir turėtų būti vertinama viso tyrimo kontekste. Gartner neremia nei vieno iš publikacijoje paminėtų tiekėjų, produktų ar paslaugų ir neteikia rekomendacijos rinktis tik geriausiai įvertintus tiekėjus. Gartner publikuotose tyrimuose pateikiamos Gartner ekspertų nuomonės, kurios neturėtų būti laikomos neginčijama tiesa. Gartner nesuteikia jokių tiesiogiai išreikštų ar numanomų garantijų, susijusių su šiuo tyrimu, įskaitant finansinį ar funkcinį atitikimą konkretiems poreikiams.

Daugiau informacijos:

Martynas Rūkas

UAB Propius Consulting, direktorius

info@propius.lt

Tel
Tel. 8 5 2333 028

www.propius.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų