Programuotojai kviečia dalytis žiniomis

2013 06 19 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

„Code-Hat“ bendruomenė, užsimezgusi kaip vienos IT įmonės darbuotojų uždarų diskusijų apie programavimą ciklas, kitą savaitę visus besidominčius programavimu kviečia jau į antrą viešą renginį.

„Lietuvoje yra technologijų entuziastų bendruomenių užuomazgos, tačiau didelė dalis bendravimo vyksta virtualiai. Kita vertus, dabartiniai judėjimai yra skirti konkrečioms programavimo kalboms. Remiame bet kokias iniciatyvas, tačiau kartu norime išjudinti vandenis ir pakviesti padiskutuoti apie technologijas gyvai ir nepriklausomai nuo programavimo kalbos. Be to, „Code-Hat“ bendruomenė yra atvira ne tik programuotojams, bet ir projektų vadovams, analitikams, testuotojams ir visiems technologijų entuziastams“, – pasakoja Martynas Eskis, „Code-Hat“ bendruomenės įkūrėjas.

Pasak M. Eskio, priešingai nei daugelyje kitų IT specialistams skirtų renginių, „Code-Hat“ nesiorientuoja į vieną konkrečią programavimo kalbą – pranešimus per vakarą skaito daugelio skirtingų programavimų kalbų, platformų bei technologijų atstovai. Tokia „Code-Hat“ renginių ciklo koncepcija atsirado todėl, kad programuotojai paprastai pastebi skirtingose programavimo kalbose vyraujančius panašius problemų sprendimus ir gali juos perkelti į savo kasdienį darbą. Galiausiai, geri technologiniai sprendimai dažniausiai realizuojami nepriklausomai nuo platformos ar programavimo kalbos.

Skelbiama, kad „Code-Hat“ siekia ne monologų, o dialogų – renginiuose itin didelis dėmesys skiriamas ne vien pranešimams, bet ir juos lydinčioms diskusijoms, praktiniams pavyzdžiams bei jų aptarimui, netgi profesiniams juokams.

Į antrąjį viešą „Code-Hat“ susibūrimą organizatoriai visus programuotojus ir besidominčius šiuolaikinėmis technologijomis kviečia birželio 27 d., Šiaurės miestelio technologijų parke (Galvydžio g. 5). Daugiau informacijos apie renginį ir jo pranešėjus skelbiama internete.

Atgal į sąrašą
Į viršų