Pristatytos bandomosios „ESET Endpoint Security“ ir „ESET Endpoint Security Suite“ versijos

2012 02 06 Šaltinis: Elektronika.lt; UAB "NOD Baltic"

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; UAB “NOD Baltic”

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujos kartos, verslui skirtos antivirusinės apsaugos „ESET Endpoint Security Suite“ ir „ESET Endpoint Security“ bandomąsias versijas. Šiemet 25-ąjį veiklos jubiliejų švenčianti kompanija kviečia IT administratorius nemokamai išbandyti šiuos naujus sprendimus.

„Viešam testavimui pristatytos „ESET Endpoint Security BETA“ ir „ESET Endpoint Security Suite BETA“ nėra vien tik atnaujinti ar pervadinti produktai, o išties naujos kartos ESET apsaugos sprendimai verslo klientams. Programinė įranga pristato naujas galimybes kartu su patobulintomis funkcijomis, kaip „Live Grid“, HIPS ar paskutinių atnaujinimų atšaukimas, norint sistemą grąžinti į ankstesnę padėtį (angl. Rollback) – visa tai svarbu įmonių IT specialistams ir administratoriams“, – tvirtina ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendorvės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas.

Pasitelkus efektyvią kenkėjų aptikimo technologiją kartu su „ThreatSense“ skenavimo varikliu ir debesų technologija paremta failų reputacija „ESET Live Grid“, naujos kartos „ESET Endpoint Security“ sprendimai pristato pirmaujančią proaktyvią apsaugą nuo naujų nežinomų grėsmių. Visapusiška antivirusinė apsauga naudoja minimalius sistemos resursus, o patobulintas nuotolinis valdymas tiks bet kokio dydžio įmonei. Naujos kartos nuotolinio administravimo įrankis „ESET Remote Administrator 5 BETA“, tinkantis abiems „Endpoint Security“ sprendimams, turi išsamų valdymo skydą ir rolėmis pagrįsta administravimą, leidžiantį patogiai stebėti ir valdyti įmonės apsaugos lygį.

Apsaugos flagmanas „ESET Endpoint Security Suite“ pasižymės asmenine užkarda, saityno kontrole ir brukalo filtru (angl. Anti-spam), tuo tarpu „ESET Endpoint Security“ veiks be šių modulių ir užtikrins pagrindinę įmonės kompiuterių apsaugą. Galutinės programų „Endpoint Security“ versijos pasirodys šiais metais.

Atgal į sąrašą
Į viršų