Pristatytas integruotos komunikacijos sprendimas verslui „Microsoft Office Communications Server 2007 R2“

2009 02 04 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”Pasaulinė informacinė technologijų kompanija „Microsoft“ verslo vartotojams pristato antrąją „Microsoft Office Communications Server 2007“ versiją (R2).  Patobulintas biuro komunikacijų serveris leis lengvai ir saugiai valdyti komunikacijų procesus, rengti vaizdo ir garso konferencijas, taupyti laiką ir kaštus susisiekiant su kolega, o užkoduota perduodama informacija užtikrins visišką duomenų slaptumą.

„Kolektyvinės komunikacijos sprendimų paklausa auga tolygiai su didėjančiu bendravimo poreikiu, kai žmonės vienas su kitu susisiekia iš įvairiausių pasaulio taškų kur kas dažniau nei anksčiau. Šiandien aktualu darbą kartu su namuose ar komandiruotėje dirbančiu  kolega atlikti per maksimaliai efektyvų laiką, todėl ypač svarbu turėti patogų ir universalų sprendimą, užtikrinantį sklandų komandinio darbo koordinavimą“, – sakė „Microsoft Lietuva“ verslo strategijos ir rinkodaros vadovas Martynas Bieliūnas.

Jo teigimu, įvairi brangiai kainuojanti techninė įranga, didėjančios išlaidos konferencijoms nuotoliniu būdu ir poreikis integruoti sudėtines komunikacijų technologijas skatina paprastesnių sprendimų, kurie veiktų su jau  išplėtotomis infrastruktūromis bendrovėje, tokiomis kaip „Microsoft Exchange Server 2007“, atsiradimą. Efektyvią komunikaciją garantuoja ir integruotos funkcijos iš pirmosios „Microsoft Office Communications Server 2007“ versijos.

„Šis biuro komunikacijų serveris – vienas perspektyviausių produktų Lietuvoje. Šiandien verslas neįsivaizduojamas be bendravimo internete, o šis biuro komunikacijų serveris apima visas komunikacijos rūšis“, – sakė Vytautas Kelmelis, didžiausio Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėjo „ATEA“ direktoriaus pavaduotojas.

Pasak jo, patobulinta antroji biuro komunikacijų serverio versija orientuota į grupinius darbo principus privačiose ir valstybinėse įstaigose. Ypač plačios įvairialypio komunikavimo, virtualių konferencijų bei nuotolinių apmokymų galimybės ne tik organizacijos viduje, bet ir jos išorėje su partneriais, klientais ar tiesiog artimaisiais atsiveria geografiškai skirtingose vietose dirbančioms organizacijoms.

Naudodamasis „Microsoft Office Communications Server 2007 R2“ vartotojas pašnekovą gali pasiekti tiesiai iš „Microsoft“ programų, pavyzdžiui, naudojant „Microsoft Outlook“. Užtikrinama vieninga komunikacijos sistema, apimanti VoIP paslaugas, nuotolines konferencijas,  keitimąsi žinutėmis realiu laiku ir kitką. Be to, naujoji versija pasižymi ir pažangiomis savybėmis: galimybėmis demonstruoti darbalaukį tiesiai iš internetinės naršyklės ar susirašinėti keliems darbuotojams iš karto, neribotos raiškos vaizdo konferencijomis, patogia skambučių administravimo konsole sekretorėms, nauja vartotojo programa išmaniesiems telefonams, praplėsta ir paprasta integracija su kitų gamintojų IP PBX stotimis.

Pirmuoju „Microsoft Office Communications Server 2007“ leidimu jau naudojasi pusė JAV kompanijų, patenkančių į didžiausių šalies verslo bendrovių sąrašą. Be to, verslo vartotojai apskaičiavo, kad pasirinkdami „Microsoft“ sprendimą vietoj tradicinių komunikacijų sprendimų sutaupė 25-30 proc. išlaidų. Pasaulinės rinkos tyrimų bendrovės „Gartner“ paskaičiavimais, iki 2010 m. integruotais komunikacijos sprendimais naudosis 80 proc. bendrovių. Pirmasis „Microsoft Office Communications Server 2007“ leidimas jau yra gavęs net šešis metų produkto (angl. Product of the Year)  ir metų inovacijos (angl. Innovation of the Year) apdovanojimus.

Apie „Microsoft“:

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB “Microsoft Lietuva”, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. Šiuo metu kompanija bendradarbiauja su maždaug 150-čia Lietuvos IT įmonių, tapusių jos veiklos partneriais. “Microsoft Lietuva” taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu “Langas į ateitį“ bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Į „Microsoft Lietuva“ struktūrą taip pat įeina “Microsoft Business Solutions” grupė, kuri siūlo integruotas finansų ir verslo valdymo sistemas, padedančias organizacijoms efektyviau analizuoti veiklos procesus bei priimti pelningesnius sprendimus.

Daugiau informacijos:

Gabjota Alūzaitė,

„VRP | Hill & Knowlton“ projektų vadovė,

tel.: 8 5 249 99 52; 8 650 81404

el. paštas: gabjota@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų