Pristatyta verslo valdymo sistema, skirta integruotam gamybos ir inovacijų valdymui

2011 04 27 Šaltinis: UAB "Uni Center"

Informacijos šaltinis: UAB “Uni Center” 

Įmonių grupės “Unicenter” narys, bendrovė UAB “BPM Solutions”, pristatė rinkai naujovę – gamybos ir inovacijų (R&D) valdymo modulį. Šis modulis integruotas į praėjusių metų rugsėjį įmonės pristatytą naujos kartos ryšių su klientais valdymo sistemą “Terrasoft XRM Distribution”.

“Naujasis sprendimas sukurtas įmonėms, kurios vykdo unikalią gamybą ir užsiima moksliniais tyrimais bei plėtra (R&D). Šioms įmonėms itin svarbu užfiksuoti ir įvertinti sugeneruotas idėjas dar vykdant tiriamąjį gamybinį projektą ir tik tuomet, jei šios idėjos pasiteisina – pradėti masinę gamybą ar siūlyti sugeneruotą sprendimą savo klientams bei partneriams. Paprasčiau tariant, naujoji sistema leidžia sužinoti idėjos konvertavimo į galutinius produktus ar sprendimus realią kainą”, – sako “BPM Solutions” direktorius Albertas Repečka.

Pasak A.Repečkos, į minėtą kainą įtraukiamos ir faktinės darbo laiko sąnaudos bei medžiagos. Be to, bet kuriuo tiriamojo projekto metu galima palyginti išlaidų planą su faktu ir, kas itin svarbu darant investicijas, paskaičiuoti investicijos atsipirkimo laiką, įvertinant savikainą ir pardavimo kainą.

Naujasis gamybos ir inovacijų valdymo modulis integruotas verslo valdymo sistemoje “Terrasoft XRM Distribution”. Ši sistema sujungia klientų, tiekėjų ir jų kontaktų informacijos, pardavimo ir pirkimo procesų valdymą, sandėlio apskaitą, projektų valdymą, sutarčių, sąskaitų ir kitų dokumentų apskaitą, kokybės vadybos įrašų bei marketingo veiksmų valdymą, vidinę ir išorinę komunikaciją. Siekiant užtikrinti vientisą veiklos procesą “Terrasoft XRM Distribution” yra integruojama su įmonės buhalterinės apskaitos programa, elektronine prekyba ir kitomis sistemomis.

“BPM Solutions” yra tarptautinės darbo su klientais valdymo sistemų (CRM) sprendimus kuriančios ir diegiančios kompanijos “Terrasoft” partnerė Lietuvoje.

“Unicenter” įmonių grupės bendrovėse dirba beveik 70 informacinių technologijų, telekomunikacijų, projektų rengimo ir administravimo specialistų. Bendra įmonių grupės apyvarta praėjusiais metais siekė 5 mln. litų, šiemet planuojama gauti apie 7,5 mln. litų pajamų, o po trejų metų – 15 mln. litų. Įmonių grupę “Unicenter” šiuo metu sudaro 8 bendroves: UAB “Tenesys”, UAB “IT dizaino sprendimai, UAB “Telenordi”, UAB “Zorvidas”, UAB “BPM Solutions”, UAB “RMS”, UAB “Invictus Group” ir UAB “Viae Ventus”.

Atgal į sąrašą
Į viršų