Pristatyta nauja „BusinessObjects“ verslo analitikos programinė įranga

2008 11 05 Šaltinis: SAP

Informacijos šaltinis: SAP

SAP įmonė „Business Objects“ šiandien pristatė Lietuvos rinkai naują, lanksčiausią ir lengviausiai plečiamą verslo analitikos platformą – „BusinessObjects™ Enterprise XI 3.0“. Pasak gamintojo, ji kiekvienam suteikia galimybę sukurti ir dalintis verslo įžvalgomis, vedančiomis prie optimalių verslo sprendimų.

„BusinessObjects™ Enterprise XI 3.0“ – efektyvumo, informacijos valdymo ir ataskaitų kūrimo ir analizės įrankių paketas, sukurtas lanksčios, lengvai plečiamos ir į paslaugas orientuotos architektūros pagrindu. Ši programinė įranga leidžia be vargo dalintis reikalinga informacija visiems suinteresuotiems įmonės darbuotojams – analitikams, paprastiems vartotojams, vadybininkams, vadovams. Ji lengvai integruojama su SAP ir „Oracle“ taikomosiomis programomis, „Teradata“ duomenų bazėmis.

Pasiūlytos dvi „BusinessObjects™ Enterprise XI“ versijos pagal įmonių poreikius: „Professional“ ir „Premium“.

Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su SAP atstovais – www.sap.lt

Apie „Business Objects“ ir SAP

„Business Objects“ yra nepriklausomas SAP verslo padalinys. SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Atgal į sąrašą
Į viršų