Pristatoma “Bitdefender 2010” duomenų apsaugos programų linija

2009 08 19 Šaltinis: UAB "4it"

Informacijos šaltinis: UAB “4it”„BitDefender 2010“ siūlo vartotojams maksimalią apsaugą, greitį bei funkcionalumą

„BitDefender” pristato naujausios kartos „BitDefender 2010“ apsaugos programų liniją, kuri apjungia patobulintą optimizuotą  nuskaitymo sistemą, aktyvią virusų kontrolę, vartotojo profilio pasirinkimo galimybę ir kitus sistemos patobulinimus, siekdama užtikrinti patikimiausią proaktyvią apsaugą nuo visų interneto grėsmių ir taip nemažinti Jūsų kompiuterio darbo spartos.

„BitDefender 2010” kartos optimizuotas nuskaitymas, pareikalavus vartotojui, yra atliekamas dvigubai greičiau nei tai buvo ankstesnėse versijose. Programinė įranga vengia nuskaitomų rinkmenų, kurios žinomos, kaip saugios, ir taip pagerina nuskaitymo greitį bei sumažina sistemos apkrova. „BitDefender 2010” siūlo nuolat atnaujinamą virusų aprašų duomenų bazę.

Aktyvi virusų kontrolė yra nauja, inovatyvi technologija, paremta programų stebėjimais ir jų elgesio analize vartotojo kompiuteryje. Sekami ir pažymimi programų veiksmai, elgesys, jei įtariama nors mažiausia grėsmė. Nustačius pakankamai tokių veiksmų, programa yra deklaruojama, kaip kenksminga.

Vartotojo profiliai leidžia vartotojams pasirinkti profilį, kuris geriausiai nusako jų būsimą veiklą. „BitDefender” pirmą kartą  duomenų apsaugos ir saugumo sprendimų rinkoje pritaikė vartotojo profilių galimybę. „BitDefender 2010” siūlo galimybę pasirinkti vieną iš trijų vartotojo profilių: įprasta, tėvų ir žaidėjų. Čia atsižvelgiama į vartotojo sąsaja taip, kad kiekvienos kategorijos pageidaujama užduotis būtų lengvai prieinama.

Kiti „BitDefender 2010” patobulinimai:

· Patobulinta vartotojo sąsaja: Be įprasto pagrindinio bei pažengusiems vartotojams skirto įrankių bei nustatymų skydelio, čia rasime ir naują „Simple View”, skirtą įvairiausių lygių kompiuterių vartotojams dar geriau naudotis programine įranga. 

· Grėsmių aptikimas: „BitDefender 2010” aptinka ir blokuoja bandymus pakeisti kritinius sistemos failus ir registro įrašus, bei įspėja apie atakas, kurios atliekamos kodo injekcijų dėka (DLL injekcijos).

·  Griežtesnė kontrolė, skirta tėvams: „BitDefender 2010” siūlo patobulintą interneto puslapių filtrą, interneto svetainių kategorijas, įprastinius profilius, ataskaitų modulį su elektroninio pašto pranešimais tėvams apie jų vaikų elgesį internete, galimybę vartotojui riboti prieigą prie pasirinktų interneto puslapių.

· Sustiprinta produktų techninė pagalba: Vartotojai gali gauti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba susisiekti su techninės pagalbos specialistais realiu laiku tiesiai iš programos, naudojant paprastą naudoti savarankiško paslaugų modulį.

Be „BitDefender Total Security 2010”, BitDefender taip pat išleido „BitDefender Antivirus 2010” ir „BitDefender Internet Security 2010” versijas.

„BitDefender Antivirus 2010” apima pažangiausią aktyvią apsaugą nuo virusų, šnipinėjimo programų, informacijos bei asmeninių duomenų vagysčių.

„BitDefender Internet Security 2010” apima visus saugumo poreikius Jūsų šeimos interneto tinklui. Ji turi ugniasienę ir proaktyvią apsaugą nuo virusų, kompiuterių piratų, nepageidajamo pobūdžio laiškų bei ir asmeninių duomenų vagysčių. Šeimos tinklo valdymo funkcijos leidžia šeimai saugiai naudotis internetu.  

„Optimizuota nuskaitymo technologija, aktyvi virusų kontrolė, vartotojo profilių pasirinkimas ir kiti patobulinimai, įtraukti į „BitDefender 2010” leidžia mums pasiūlyti saugumo sprendimus vartotojams su aukščiausio lygio apsauga ir taip nemažinti kompiuterio darbo apkrovos, o kartu ir neatsilikti nuo ypač sparčiai augančio virusų ir elektroninių grėsmių aptinkamumo”, – sakė Martynas Butkevičius, 4it, UAB produkto vadovas Baltijos šalims.

Kontaktinis asmuo:

Martynas Butkevičius

4it, UAB – oficiali „BitDefender” sprendimų atstovė Baltijos šalyse

Produkto vadovas

Adresas: Verkių g. 29, LT-09108, Vilnius

Interneto adresas: http://www.4it.lt/

El. paštas: mailto:martynas@antea.lt

Mob.tel.: +370 652 092 62

Atgal į sąrašą
Į viršų