Prie ESET technologijų aljanso prisijungė „Safetica“

2016 06 08 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Pasaulinė saugumo sprendimų lyderė ESET paskelbė, kad prie jos technologijų aljanso prisijungė duomenų praradimo prevencijos (DLP – Data Loss Prevention) sprendimų kūrėja „Safetica“. Esami ESET klientai turi galimybę sustiprinti savo duomenų apsaugos strategiją su naujo partnerio siūlomais sprendimais.

Praėjusiais metais vykusios EY globalios informacijos apsaugos apklausos duomenimis, net 56 proc. respondentų mano, kad duomenų praradimo prevencija yra aukšto prioriteto, o 33 proc. – vidutinio prioriteto klausimas per artimiausius metus. „Safetica“ išsprendžia šią problemą siūlydama pilną DLP paketą, kuris apsaugo įmones nuo įvairių žmogiškojo faktoriaus sukeliamų saugumo grėsmių – suplanuoto ar netyčinio duomenų nutekinimo, kenksmingų darbuotojų veiksmų, produktyvumo problemų, BYOD pavojų ir kitų.

„Klientų, jų duomenų ir verslo infrastruktūros apsauga ESET visada buvo svarbiausia. Todėl mums malonu pristatyti „Safetica“ kaip naują ESET technologijų aljanso narę. Jos siūlomas DLP paketas suteikia įmonėms galingą, apdovanojimais įvertintą įrankį nuo visų tipų duomenų praradimo ar nutekinimo“, – teigia ESET globalių pardavimų vadovas Jeronimo Varela.

„Buvę ir esami darbuotojai yra labiausiai paplitęs veiksnys, sukeliantis 63 proc. saugumo incidentų įmonėse. „Safetica“ teikia visavertį verslo lygio duomenų praradimo prevencijos sprendimą su išsamiomis veiklos ataskaitomis, įspėjančiomis apie bet kokį įtartiną elgesį“, – sako „Safetica“ vadovas Peter Žikeš.

2013 m. startavęs ESET technologijų aljansas pasižymi partnerystės integracija, siekiančia geriau apsaugoti verslą siūlant įvairių papildomų IT saugumo sprendimų. Visi technologijų aljanso nariai yra nuodugniai patikrinti, kad atitiktų nustatytus kriterijus plečiant geriausią savo klasėje verslo apsaugą tarp skirtingų IT aplinkų.

 

Atgal į sąrašą
Į viršų