Pradedantiems IT specialistams – patyrusių profesionalų pamokos

2012 09 17 Šaltinis: UAB "Tieto Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB „Tieto Lietuva“Jauni IT specialistai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje, dalyvaujant intensyvioje tobulėjimo programoje „Mėnuo su IT“. Programą organizuojanti tarptautine IT paslaugų bendrovė „Tieto Lietuva“ tokiu būdu siekia suteikti pradedantiems specialistams praktinių įgūdžių ir atrasti talentingų darbuotojų.

„Ieškodami naujų komandos narių, pastebime, kad yra nemaža dalis kandidatų, kurie neturi realios patirties arba turi jos mažai, ne visai tiksliai įsivaizduoja programinės įrangos kūrėjo darbą, atsakomybes ir iššūkius. Norime parodyti IT kompanijos „vidų”, kaip dirbama projektuose, kaip sprendžiami iššūkiai ir kaip gimsta genialūs sprendimai, kaip organizuojamas darbas, – pasakojo programos „Mėnuo su IT“ sumanytojas ir grupės vadovas Dainius Linga, – Norime, kad IT specialistas suvoktų, kas yra svarbu ir patogu vartotojui, kaip jis/ji gali vystyti savo lyderystės sugebėjimus dirbant komandoje, kaip priimami architektūriniai ir projektavimo sprendimai, kaip naudojamos naujausios technologijos.“

Programos „Mėnuo su IT“ dalyviai dirbs prie JAVA technologijomis paremtų sprendimų kūrimo pagal AGILE metodologiją bei susipažins su naudotojo patirties (UX) principais, gaus patyrusių IT ekspertų konsultacijas ir pagalbą, analizuos projektus ir klausysis profesionalų asmeninės patirties pamokų. Nuošalyje neliks ir bendrųjų kompetencijų lavinimas: nuo lyderystės iki argumentacijos – „Tieto Lietuva“ specialistai pasiruošę dalintis ne tik praktiniais patarimais, bet ir asmeninėmis įžvalgomis apie tai, kas svarbiausia siekiant sėkmingos karjeros IT sektoriuje.

„Ieškome norinčių mokytis ir tobulėti kandidatų, kuriems patinka dinamiška aplinka, naujausios technologijos ir kurie nori pakeisti pasaulį, sukurdami kažką inovatyvaus, kas bus naudojama daugybės žmonių“, – lūkesčiais dalinosi „Tieto Lietuva“ personalo vadovė Kristina Maciulevičiūtė.

Programa „Mėnuo su IT“ vyks 2012 m. spalio 1-26 d. Visi norintys dalyvauti kviečiami siųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el. paštu karjera@tieto.com iki rugsėjo 23 d.. Programos pabaigoje geriausi dalyviai gaus darbo pasiūlymą ir galimybę prisijungti prie „Tieto Lietuva“ komandos. Norintys apie programą sužinoti daugiau kviečiami į rugsėjo 19 d. „Tieto Lietuva“ biure vyksiantį pristatymą. Daugiau informacijos apie programą „Mėnuo su IT“ pateikiama tinklalapyje www.tieto.lt/itakademija. 

Apie „Tieto Lietuva“

„Tieto“ yra pirmaujanti IT paslaugų bendrovė Šiaurės Europoje bei didžiausia IT paslaugų bendrovė Baltijos šalyse. Jos biuruose beveik 30 šalių dirba apie 18 tūkst. specialistų, iš jų 160 – grupės įmonėje „Tieto Lietuva“.

Lietuvoje bendrovė dirba telekomunikacijų, finansinių paslaugų, viešajame sektoriuose, įskaitant energetiką ir sveikatos apsaugą, kuria mobiliuosius sprendimus, ryšių su klientais valdymo sistemas, teikia IT sprendimus ir paslaugas „Tieto“ klientams Šiaurės šalyse.

Papildoma informacija:

Kristina Maciulevičiūtė

UAB „Tieto Lietuva“

kristina.maciuleviciute@tieto.com

 +370 687 90419

Atgal į sąrašą
Į viršų