Populiariausia dokumentų valdymo sistema jau veikia išmaniuosiuose telefonuose

2014 03 13 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB “DocLogix”Dokumentų ir procesų valdymo sistemų lyderė Baltijos šalyse bendrovė „DocLogix“ sukūrė naują nemokamą mobiliąją programėlę „iPhone“ įtaisams, kuria galima patogiai, neprisirišus prie fiksuotos vietos dirbti „DocLogix“ sistemoje.

Su mobiliąja programėle vartotojai gali patogiai ir iš bet kurios vietos, kurioje veikia interneto ryšys, valdyti savo užduočių ir dokumentų sąrašus, peržiūrėti, vizuoti, patvirtinti, persiųsti, dokumentus, taip pat atlikti ir paskirti užduotis. Programėlėje palaikomi visi populiariausi dokumentų formatai – PDF, „MS Office“ dokumentai, paveikslėliai. Programa veikia lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

„Įmonių darbuotojams įprantant prie išmaniųjų įrenginių ir jų teikiamos naudos, auga poreikis sudaryti galimybes vidines informacines sistemas pasiekti ir išmaniaisiais telefonais, planšetėmis. Siekdami patenkinti šiuos savo klientų lūkesčius sukūrėme nemokamą „DocLogix“ mobiliąją programėlę „iPhone“ įrenginiams, kuri suteiks dar daugiau mobilumo įmonės darbuotojams dirbant savo darbus ir taip padės didinti efektyvumą“, –  teigė DocLogix direktorius Jaroslav Gil. Panaši „Android“ sistemai skirta „DocLogix“ mobiliojo programėlė buvo sukurta 2012 metais.

„iPhone“ mobiliąja „DocLogix“ programėle gali naudotis ir tie vartotojai, kurie dar neturi „DocLogix“ sistemos savo įmonėje. Jiems sukurta galimybė nemokamai prisijungti prie demonstracinės  „DocLogix“ sistemos ir išbandyti jos galimybes.

Klientams, kurie turi veikiančią bent „DocLogix 2012 Green“ sistemos versiją, pakanka tiesiog aktyvuoti mobiliąją prieigą, kad įmonės darbuotojai galėtų prisijungti prie jos su mobiliąja programėle.

„DocLogix“ planuoja ir toliau plėtoti abiejų mobiliųjų programėlių funkcionalumą, atsižvelgdama į vartotojų poreikius.

UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ ir jos pagrindu vysto specializuotus sprendimus. Šioje srityje įmonė dirba daugiau nei 10 metų. Lietuvoje įmonė platina ir diegia produktą tiesiogiai. Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Turkmėnistane ir Azerbaidžane produktas platinamas per partnerių tinklą.

„DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 30 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei. „DocLogix“ yra laimėjusi apdovanojimą „European IT Excellence Awards“, kaip geriausias dokumentų ir procesų valdymo sprendimas Europoje.

Daugiau informacijos

Jūratė Venskevičiūtė-Bučienė

Plėtros ir rinkodaros skyriaus vadovė

Mobile: +370 612 32678


Email: jbuciene@doclogix.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų