„Point“ įsigijo „Commidea“ ir siekia plėstis Didžiosios Britanijos rinkoje

2009 12 29 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Pirmaujančios Skandinavijos ir Baltijos šalių bei Didžiosios Britanijos elektroninių atsiskaitymų sprendimų bendrovės „Point International“ (toliau „Point“) ir „Commidea“ pasirašė sutartį, pagal kurią „Point“ įsigijo bendrovę „Commidea“. Pagal šią nuo 2009 m. gruodžio mėn. įsigaliojančią sutartį „Commidea“ tapo dukterine „Point“ kompanija. Teikdama paslaugas, „Commidea“ ir toliau naudos savo prekės ženklą. Abiejų kompanijų sutarimu sutarties sąlygos nebus skelbiamos.

„Mūsų kompanijos sėkmingai veikia skirtingų šalių rinkose, todėl sprendimas apjungti pajėgas yra logiškas, siekiant išplėsti paslaugas geografine prasme. „Commidea“ yra pripažintas elektroninių atsiskaitymų sprendimų srities lyderis, o kompanijos įdirbis vystant nekontaktinių atsiskaitymų sprendimus puikiai papildys mūsų grupės patirtį“, – teigia „Point“ vadovas Michael Sundin.

„Point“ yra didžiausia Skandinavijos ir Baltijos regiono elektroninių atsiskaitymų sprendimų bendrovė, kurios centrinis biuras įsikūręs Stokholme, Švedijoje. Bendrovė klientams siūlo novatoriškus ir saugius elektroninių atsiskaitymų sprendimus: mokėjimo operacijų įrangą (mokėjimo kortelių terminalus) bei programinės įrangos kūrimo, palaikymo bei aptarnavimo paslaugas.

„Commidea“ – tai patikima, inovatyvi ir profesionali bendrovė, nuolat tobulinanti kreditinių kortelių mokėjimo technologijas. Bendrovė yra kreditinių kortelių apdorojimo technologijų rinkos lyderis, siūlantis aukšto lygio sistemas bei kiekvienai pramonės šakai ir rinkos sektoriui geriausiai tinkamus sprendimus. „Commidea“ klientai – tai visuomeninės ir privačios organizacijos nuo tarptautinių prekybos tinklų iki smulkių privačių parduotuvėlių. Bendrovė taip pat aptarnauja elektroninės prekybos tinklapius bei Didžiosios Britanijos kompanijas, siunčiančias užsakytas prekes paštu. Be to, „Commidea“ aptarnauja daugumą šalies specializuotų platintojų bei kasų sistemų integratorius.

„Ir „Commidea“, ir „Point“ daug investuoja į inovacijas. Kompanijų susijungimas leis mums ir toliau vystyti bei pristatyti rinkoje pirmaujančius sprendimus, pavyzdžiui, ypač saugių ar nekontaktinių atsiskaitymų technologijas“, – sakė „Commidea“ vadovas Simon Wilding.

„Commidea“ ir „Point“ sieks išnaudoti stipriąsias savo savybes bei dar geriau patenkinti Europos rinkų klientų poreikius. Iš viso kompanijos aptarnaus beveik 400000 atsiskaitymo įrengimų. Grupėje dirbs 500 darbuotojų, o jos metinė apyvarta turėtų siekti 120 milijonų eurų.

Atgal į sąrašą
Į viršų