Pirmą 2014 metų pusmetį „Penki kontinentai“ dirbo pelningai

2014 08 28 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos pirmą 2014 m. pusmetį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 55,94 proc. ir siekė 82,93 mln. Lt. Grupės grynasis neaudituotas pelnas šiuo laikotarpiu sudarė 8,17 mln. Lt ir buvo du su puse karto didesnis nei pernai (pirmą praėjusių metų pusmetį siekė 3,28 mln. Lt).

Pasak įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininko Idrako Dadašovo, ženklų apyvartos augimą lėmė sėkminga grupės veikla Centrinės Azijos, Rytų Europos ir Baltijos regiono šalyse. „Įmonių grupė „Penki kontinentai“ savo produktus ir paslaugas teikia 67-iose pasaulio šalyse. Lyderės pozicijas grupė užima Azerbaidžane, Baltarusijoje, Gruzijoje, Kazachstane, Baltijos šalyse. Pagrindiniai grupės klientai – bankininkystės ir mažmeninės prekybos sektoriaus įmonės. Be savitarnos ir mokėjimo įrangos tiekimo ir jos priežiūros paslaugų, minėtuose regionuose paklausi ir grupės kuriama programinių monitoringo bei verslo procesų valdymo produktų šeima „.iQ“. Be to, šiuose regionuose įmonė sėkmingai plėtoja užsakomąsias IT priežiūros paslaugas“, – sako I. Dadašovas.

„Penkių kontinentų“ planuose – pozicijų Artimųjų Rytų regiono rinkose stiprinimas ir naujų programinės bei techninės įrangos pritaikymo galimybių paieška transporto, turizmo, medicinos, švietimo ir kituose sektoriuose. Planuojama, kad 2014–2015 metais grupės bendrovių investicijos sieks iki 28 mln. litų.

2013 metais įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovių pajamos sudarė 126,68 mln. litų, o pelnas siekė 7,27 mln. litų.

Atgal į sąrašą
Į viršų