“Penki kontinentai” savo sprendimus pristato Vokietijoje

2009 01 20 Šaltinis: UAB "Penki kontinentai"

Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”

Antradienį Vokietijos mieste Paderborne prasidėjo kasmetinė bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimų paroda “Wincor World 2009”, kurią organizuoja pasaulinė kompanija “Wincor Nixdorf”.

Tradiciniame renginyje dalyvauja ir viena didžiausių Lietuvoje IT kompanijų – “Penkių kontinentų” įmonių grupė. Šiemet Lietuvos bendrovė parodoje dalyvauja kaip auksinė partnerė. Be “Penkių kontinentų”, šį statusą turi renginyje taip pat dalyvaujančios pasaulinės kompanijos “Microsoft”, “Cisco”, “Motorola”, “Selecta” ir kt.

“Penki kontinentai” parodoje pristatys verslo procesų optimizavimo ir valdymo sistemą “ATMiQ”, vaizdo stebėjimo sistemą “ATMeye”, programinę monitoringo įrangą “ProView”, savitarnos mokėjimų operacijų valdymo sistemą “iQxml” ir kitus sprendimus.

Šiais metais 7 000 kv. m plotą užimančioje “Wincor World” parodoje savo sprendimus pristatys daugiau kaip 600 įmonių iš įvairių pasaulio šalių.

Parodos metu vyks seminarai, kuriuose gerai žinomų bankų ir mažmeninės prekybos įmonių atstovai apžvelgs bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos tendencijas, pristatys praktiškai pritaikomus inovatyvius sprendimus, skirtus grynųjų pinigų srautams valdyti ar bankinio sektoriaus procesams optimizuoti.

Atgal į sąrašą
Į viršų