“Penki kontinentai” per mėnesį atvėrė naują verslo nišą Baltarusijoje

2008 12 10 Šaltinis: Penki kontinentai
Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”
 
Vienai didžiausių Lietuvoje IT kompanijų “Penkių kontinentų” grupei priklausanti bendrovė BS/2 kartu su partneriais Baltarusijoje diegs šiuolaikiškas kasos sistemas mažmeninės prekybos įmonei “Vesta-Borisov”.

Tai pirmasis toks Lietuvos įmonės projektas mažmeninės prekybos srityje, o Baltarusija tapo pirmuoju regionu, kuriame pagal spalio pabaigoje pasirašytą susitarimą BS/2 įdiegė pasaulinės kompanijos “Wincor Nixdorf” įrangą prekybininkams. Iki šiol BS/2 diegė bankomatus ir kitą savitarnos įrangą, skirtą mažmeninei bankininkystei.

“Verslo aplinka Baltarusijoje kur kas sudėtingesnė nei Lietuvoje, o ir pasaulinės tendencijos mažmeninės prekybos rinkoje nėra pačios geriausios. Tačiau ir tokiomis aplinkybėmis verslas plečiasi. Esame įsitikinę, kad ne tik Baltarusijoje, bet ir kitose šalyse netrukus įgyvendinsime ne vieną panašų projektą”, – sako BS/2 programinės įrangos pardavimo vadovas Karolis Mačionis.

Jo teigimu, bendradarbiaujant su Baltarusijos kompanija “Tusson”, Borisovo mieste esančiose “Vesta-Borisov” parduotuvėse bus įdiegtos “Wincor Nixdorf” gaminamos “Beetle POS” šeimos sistemos “Beetle/M-II Plus”.

Borisovo mieste (Minsko apskrityje) gyvena per 150 tūkst. gyventojų. Čia veikia daugiau kaip 600 prekybos bendrovių. “Vesta-Borisov” valdo 21 parduotuvę, kurių bendras plotas sudaro 15 proc. visų miesto parduotuvių prekybinio ploto.

Atgal į sąrašą
Į viršų