“Penki kontinentai” pelnė du “Lietuvos metų gaminio” apdovanojimus

2008 12 18 Šaltinis: Penki kontinentai

Informacijos šaltinis: UAB “Penki kontinentai”

Dvyliktąjį kartą Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) paskelbė Metų gaminio konkurso nugalėtojus. Ekspertų komisija atrinko 110 produktų bei paslaugų penkiolikoje kategorijų. Jau ketvirtą kartą iš eilės konkurso laureate tapo įmonių grupė “Penki kontinentai”.

Informacinių technologijų kategorijoje aukso medalis įmonių grupei “Penki kontinentai” atiteko už novatorišką sprendimą “ATMiQ”. Šis programinis produktas buvo įvertintas ir kasmetiniame Lietuvos inovacijų centro bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame inovacijų konkurse.

“ATMiQ” – tai intelektinė bankomatų tinklo valdymo ir optimizavimo sistema. Ji suteikia galimybę prognozuoti bei kontroliuoti grynųjų pinigų srautus bei analizuoti techninės įrangos būklę. Pastaroji sistema inovatyvi dar ir tuo, kad sugeba “mokytis” pati. Kaupdama duomenis, ji nuolat kinta ir atnaujina savo prognozes. Visa tai suteikia galimybę efektyviai valdyti bankomatų tinklą ir žymiai sumažinti jų eksploatavimo kaštus.

Sidabro medaliu apdovanotas “Penkių kontinentų” sukurtos interaktyviosios IP televizijos “Penki TV” papildomų paslaugų paketas, kurį sudaro intelektinio būsto valdymo, el. balsavimo, virtualiojo kino teatro, virtualios vaizdo nuomos ir kitos paslaugos.

Tai ne pirmasis “Penkių kontinentų” apdovanojimas, laimėtas konkurse “Lietuvos metų gaminys”. 2005 m. įmonių grupė buvo apdovanota sidabro medaliu už šviesolaidinio interneto tinklą “Skynet”, 2006 m. – sidabro medalis buvo įteiktas už bankomatams bei informaciniams terminalams skirtą vaizdo stebėjimo ir monitoringo sistemą “ATMeye”, 2007 m. įmonių grupei skirti du aukso medaliai už sistemą “SmartSafe” ir interaktyviąją IP televiziją “Penki TV”.

Atgal į sąrašą
Į viršų