“Penki kontinentai” bendradarbiaus su “Wincor Nixdorf” ir mažmeninės prekybos sprendimų srityje

2008 10 29 Šaltinis: Penki kontinentai

Informacijos šaltinis: Penki kontinentai

“Penkių kontinentų” grupė, atstovaujama antrinės bendrovės BS/2, ir “Wincor Nixdorf” išplės bei sustiprins sėkmingą bendradarbiavimą Rytų Europoje bei Centrinėje Azijoje. Dviejų kompanijų vadovai pasirašė partnerystės sutartį dėl ilgalaikio dvišalio bendradarbiavimo. Nuo šiol “Penki kontinentai” atstovaus “Wincor Nixdorf” diegiant ne tik bankinių technologijų, bet ir mažmeninės prekybos sprendimus.

“Penki kontinentai” nuo 1995 m. yra “Wincor Nixdorf” partneriai teikiant įvairius produktus ir paslaugas finansų institucijoms. Šios dvi įmonės 15-oje valstybių kartu pasiekė pirmaujančias pozicijas mažmeninės bankininkystės sprendimų rinkoje.

“Per daugiau kaip dešimt veiklos metų “Penki kontinentai” sukūrė modernią, efektyvią IT paslaugų struktūrą ir sukaupė didžiulę patirtį dirbdami su bankais ir mažmeninės prekybos įmonėmis. O tai yra pagrindinės mūsų verslo sritys”, – sako Ekardas Heidlofas (Eckard Heidloff), “Wincor Nixdorf” prezidentas.

Jo teigimu, pastaraisiais metais “Wincor Nixdorf” pardavimai Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje nuolat augo dviženkliu skaičiumi. Dabar šalia produktų ir paslaugų toliau bus plečiamas bendras verslas programinės įrangos srityje. Todėl “Penki kontinentai” Vilniuje steigia programinės įrangos ir sprendimų centrą, kuriame aptarnaus esamus ir būsimus regiono partnerius.

“Penki kontinentai” sėkmingai diegia ir integruoja “Wincor Nixdorf” sukurtą programinę monitoringo įrangą “ProView”. Ji leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir administruoti bankų naudojamas sistemas. Abi kompanijos įsitikinę bankomatų programinės įrangos, leidžiančios pritraukti daugiau tikslinių vartotojų ir kitų “Wincor Nixdorf” sprendimų, leidžiančių valdyti skirtingų gamintojų įrangą, sėkme.

“Džiaugiamės nauju susitarimu su “Wincor Nixdorf”, kuris leis plėsti bendradarbiavimą tiek produktų ir paslaugų prasme, tiek geografinių regionų prasme. Bendra pozicija dėl ilgalaikės verslo plėtros rodo vieningą mūsų strategiją ir požiūrį į rinką. Šis žingsnis bus naudingas tolimesnei dviejų nepriklausomų tarptautinių kompanijų plėtrai”, – sako “Penkių kontinentų” valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

“Penki kontinentai” ir toliau bus bankams skirtų “Wincor Nixdorf” sprendimų atstovai Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Estijoje, Gruzijoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Moldovoje, Mongolijoje, Tadžikistane, Turkmėnistane, Ukrainoje ir Uzbekistane. Be to, Lietuvos kompanija atstovaus Vokietijos bendrovei diegiant mažmeninės prekybos sektoriui skirtus sprendimus Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Gruzijoje, Kirgizijoje, Moldovoje, Mongolijoje, Tadžikistane, Turkmėnistane ir Uzbekistane.

Atgal į sąrašą
Į viršų