Pažangūs RFID sprendimai EIGE bibliotekoje

2013 05 21 Šaltinis: Hansab UAB

Informacijos šaltinis: Hansab UAB

2013 m. kovo mėnesį Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) bibliotekoje “Hansab” įdiegė pažangius, specialiai bibliotekoms pritaikytus RFID sprendimus. Sėkmingai įvykdytas projektas yra pavyzdys, kad RFID sistemos yra aktualios ir diegiamos net ir mažose bibliotekose, kur leidinių kiekis nedidelis, o procesai nėra labai sudėtingi.

RFID įranga įdiegta EIGE bibliotekoje:

  • RFID knygų apsaugos ir cirkuliacijos automatizavimo sistema.

  • RFID knygų išdavimo/grąžinimo įrenginys.

  • RFID apsaugos varteliai.

  • Inventorizacijos įrenginys.

Saugumas, greitis ir paprastumas

Klientas patenkintas, kad ši sistema ne tik apsaugos bibliotekoje esančius leidinius, bet ir palengvins bibliotekos darbuotojų darbą ir supaprastins procesus. Pagrindinis apsaugos veikimo principas – pro įdiegtus šiuolaikiškus RFID apsaugos vartus nešant nepasiskolintą leidinį, įsijungia garsinis ir vaizdinis signalas.

Įdiegus knygų išdavimo/grąžinimo įrenginius, sumažėja monotoniškų kasdieninių darbų ir yra taupomas laikas, ko pasekoje darbas tampa patrauklesnis. Be to, grąžinamų priemonių registravimas yra greitesnis, patikimesnis ir lankstesnis laiko atžvilgiu, o tai žymiai padidina darbo efektyvumą.

Ne gana to, ši sistema yra tam tikra įvaizdžio detalė, kadangi biblioteka įsidiegusi UAB “Hansab” siūlomus unikalius RFID sprendimus įrodo, kad yra moderni organizacija, siekianti inovatyvių sprendimų įgyvendinimo.

RFID sistema – nauda skaitytojams ir bibliotekų darbuotojams

Radijo bangų sistema (RFID) yra naudojama bibliotekos automatizavimui, kuri ne tik palengvina visų bibliotekos leidinių skolinimo ir grąžinimo procesą, bet kartu saugo visą inventorių. Pažymėtina, kad inventorizacija, kontrolė ir leidinių valdymas su RFID sistema yra gerokai greitesnis ir patikimesnis.

RFID technologiniu pagrindu veikiančios elektroninės savitarnos įrangos privalumai bibliotekai:

  • Efektyvus leidinių valdymas: lengva ne vietoje padėtų leidinių inventorizacija ir kontrolė.

  • Visi leidiniai patikimai apsaugoti lipdėmis.

  • Didesnis darbuotojų produktyvumas.

  • Mažiau monotoniškų procedūrų, o tai lemia patrauklesnį darbą.

RFID privalumai lankytojams:

  • Savitarnos sistema.

  • Ilgesnės darbo valandos.

  • Knygas galima grąžinti 24 valandas per parą.

  • Nereikia laukti.

  • Bibliotekos darbuotojai turi daugiau laiko konsultuoti ir teikti paslaugas – daugiau dėmesio lankytojams.

“Bibliotheca RFID” sistemos sudedamosios dalys: modulinė techninė įranga ir programinės įrangos komponentai, specialiai pritaikyti bibliotekos darbui. Techninė įranga atitinka technologinius šiuolaikinių bibliotekų reikalavimus ir gali būti pritaikyta pagal individualius kiekvienos bibliotekos poreikius. UAB “Hansab” ne tik teikia kompleksinius RFID sistemų sprendimus, bet ir montuoja įrangą, vykdo jos priežiūrą bei remontą.

Plačiau apie RFID bibliotekos sistemas skaitykite ČIA.

Apie UAB “Hansab”

“Hansab” – pirmaujantis inovatyvių technologijų sprendimų partneris Baltijos šalyse. 20 metų gyvuojanti Hansab įmonių grupė savo veiklą taip pat vykdo Ukrainoje ir Baltarusijoje. Mūsų klientai – didžiosios finansinio, mažmeninės prekybos, viešojo ir valstybinio sektoriaus įmonės. Atstovaujame daugiau nei 60 lyderių pozicijas užimančių pasaulio tiekėjų, diegiame vertybių valdymo ir apsaugos, procesų automatizavimo ir specializuotus sprendimus, teikiame serviso paslaugas. Aukšta UAB “Hansab” veiklos kokybė 2007 m. ir 2012 m. buvo įvertinta Ūkio ministerijos ir Kokybės tarybos įsteigtu “Nacionaliniu kokybės prizu”. Su mumis Jūsų verslas saugesnis, paprastesnis ir pelningesnis.

Daugiau informacijos: http://www.hansab.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų