Patikima informacija apie programinę įrangą – viename portale

2008 06 18

Informacijos šaltinis: Softconsulting.lt

Rytoj, 16 val. Vilniuje, Coca-cola plaza kino teatre (12 salė, Savanorių pr. 7), UAB „Informacinės konsultacijos“ pristato naują programinės įrangos informacinį portalą „Softconsulting.lt“ (prieiga per internetą: www.softconsulting.lt). Šiuo metu informaciją apie savo produktus jame talpina jau 44 programinės įrangos gamintojai, diegėjai ar atstovai. Lietuvoje tai pirmasis portalas, kuriame galima ne tik atlikti Lietuvoje platinamos programinės įrangos paiešką, bet ir susipažinti su informacija, kaip geriausiai pritaikyti informacines sistemas įmonėse ir organizacijose.

“Informacinių technologijų (IT) pramonėje technologiniai pokyčiai vyksta kiekvieną dieną, tad stebėti rinką ir mokytis privalo kiekvienas, kuris nori joje išlikti kaip profesionalas ar vartotojas, kurio organizacija rinkoje siekia konkurencinio pranašumo.Tačiau sekti naujienas, susigaudyti tokioje informacijos jūroje gali toli gražu ne kiekvienas profesionalas, savo organizacijoje atsakingas už informacinės sistemos strategiją ir priežiūrą.  IT vadovai dažnai stokoja ne tik strateginio mąstymo patirties, profesionalaus patarimo ar susistemintos informacijos, bet ir nespėja sektižinių apie esamus ar sukurtus programinius produktus.

Todėl šio portalo atsiradimas yra labai sveikintinas ir  mes tikimės, kad jo turinys palengvins Lietuvos vartotojų organizacijų IT vadovų darbą.“- teigia Vilma Misiukonienė, „Infobalt“ asociacijos ES reikalų ir Intelektualinės nuosavybės teisių vadovė.

Portalas teikia specializuotą informaciją ir paslaugas, kurių pagalba įmonės galės susipažinti su programine įranga, jos kūrėjais, diegėjais, atstovais. Jame galima rasti naujoves ir patarimus apie programinės įrangos pasirinkimą, licencijavimą, diegimą, informacinių technologijų projektų valdymą.

Portalo pristatymo renginyje dalyvaus Lietuvos programinės įrangos įmonių atstovai bei svečiai, kalbėsiantys apie programinės įrangos pasiūlą, programinės įrangos gamintojų rinką Lietuvoje ir įmonių pasirengimą naujam programinės įrangos diegimo projektui.

Softconsulting.lt apima plataus spektro paslaugas, susijusias su programine įranga: teikia paieškos programinės įrangos kataloge paslaugą, publikuoja straipsnius programinės įrangos pasirinkimo, licencijavimo ir kt. tematika, atlieka informacinių technologijų tyrimus, nuo rugsėjo organizuos seminarus, apmokymus skirtus konsultuoti, mokyti įmonių ar organizacijų vadovus ar paskirtus asmenis apie programinę įrangą, skelbia informacinių technologijų rinkos naujienas.

Renginyje Softconsulting.lt komanda pateiks portalo atsiradimo priežastis, poreikį, tikslą, bus pristatyta jo struktūra ir teikiamos paslaugos.

Apie įmonę

UAB “Informacinės konsultacijos” yra projektų valdymo kompanija, kurioje dirba atsakingi ir profesionalūs specialistai. Įmonių ir organizacijų vadovams teikiame patikimas projektų rengimo ir įgyvendinimo paslaugas.

UAB „Informacinės konsultacijos“ darbuotojai rengia, valdo ir įgyvendina projektus įvairiose veiklų srityse, pataria vystant ar įgyvendinant naujas idėjas, parenka ir padeda pritraukti reikalingus išorės finansavimo šaltinius. 

Įmonė specializuojasi informacinių sistemų (IS) projektų valdymo srityje. Turime solidžią darbo patirtį ir gilias žinias IT rinkoje, todėl kvalifikuotai įvertiname įmonės ar organizacijos situaciją, susijusią su IT, teikiame rekomendacijas IS planavimui, pritaikymui verslo poreikiams, parinkimui, diegimui ar tobulinimui.

Mūsų privalumas, jog mes neprekiaujame verslo programine įranga ir nepriklausome jokiai IT kompanijų grupei, todėl galime nešališkai įvertinti įmonių ir organizacijų poreikius bei rekomenduoti tinkamiausius sprendimus, įrangą ar tiekėjus, veikiančius rinkoje, atstovauti derybose pasirašant sutartis bei teikti projektų valdymo pagalbą diegimo metu.

Kontaktinis asmuo:

Romas Venčkauskas

UAB „Informacinės konsultacijos“

Tel.: +370 615 45181

romas@konsultacijos.lt

www.konsultacijos.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų